Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindig mondják, hogy a csajok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mondják, hogy a csajok a vicces pasikat szeretik. Ez miben nyilvánul meg? Hogy legyek vicces? Mit mondjak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. jan. 13. 21:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%
Én elv vicces vok meg nevetnek is, meg hogy lehetne csajom de még sincs..
2016. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a lènyeg hogy valaki folyamatosan vicceket mondjon ès mindenre poènnal reagáljon, hanem hogy ha valaki mondjuk.mondd egy viccet akkor tudj.rajta nevetni, ès ne ülj vègig fapofával. Azaz legyen humorèrzèked, legyèl èletvidám, ès szerintem ennyi elèg:)
2016. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A humorérzék nem az, hogy vihogunk valami szar viccen. :)


A vicces pasi nem vicceket mesél, hanem szellemes, ha kell, tud viccesen reagálni. Van egy rossz hírem, a humorérzék nem tanulható, ellenben sokban függ az intelligenciától és a műveltségtől. Minél jobban az vagy, annál több dologgal vicces lenni. Persze egy mai tinédzsernél ezzel szart sem érsz, mert buta, mint a föld, így hiába forgatsz ki görög tragédiákat az aktuális helyzetre vetítve, nem fogja érteni. Ezért olyan népszerűek a szar vígjátékok, és ezért nincs méltó utódja a Gyalog galoppnak.

2016. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Eressz el poénokat. De úgylátom már a külsőben vicces pasikat szeretik a csajokat, akikre elég ha ránéz az ember és röhőgő görcsöt kap. Például ezek a pálcikalábú páwagyerekek pici kis nadrágocskával amit begyűrnek a 32-es bakancsukba :D
2016. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet viccességi tutorialt leírni. Ha az vagy, az vagy, ha nem, nem. Ezt neked kel tudnod.
2016. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg hogy ne vicceket mesélj.

"Pistike elment az erdőbe, Móricka igy, a farkas meg a nyuszi úgy"...

Ez nem fog előre vinni.

Amit mondasz, egy sima beszélgetésben, abba rejts el vicces, humoros mondatokat. De ne direkt viccet, és ne látszódjon hogy fél évet gondolkodtál rajta...Legyél spontán!

2016. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az a nyerő, hogyha valakinél zsigerből jön a humorosság, de nem kell mindenből poént csinálni, és jóízléssel is. Hogyha neked az nem menne, akkor ne erőlködjél ezen szerintem, mert látszani fog,hogy nem önmagadat adod, hanem erőlködni próbálsz, és akkor az látszani fog, hogy te szerepet játszol, és görcsölsz, erőlködsz, hogy fenntartsd ezt a szerepet. És én pl nem szeretem, ha valaki nem önmagát adja, hanem szerepekbe bújik, és próbál olyan lenni, amilyen valójában nem. És hát egy nem őszinte ember bennem rossz érzést kelt, mert az amúgy meg le szokott jönni, hogyha nem őszinte. És egyébként is, a humorosság az már az "extrák" közé tartozik, szóval ez szerintem nem lehet ilyen "alapelvárás", hogy humorosnak kell lenni, szóval csak nem hátrány, de ennyi, szóval nem arról van szó, hogy ez mindenképp nagyon fontos lenne. Érezzem jól magam a közelében, és nekem nagyon fontos, hogy valaki önmagát adja, és komolyan, ha ott feszeng valaki, hogy a nagy "poénmester" szerepét, vagy bármilyen másfajta szerepét fenntartsa, hát na, hát az nem tetszik. Azt csinálja, amilyen ő zsigerből, és ne akarjon másokért változni, ha változni akar, akkor csakis saját magáért. Mások meg nem is ismernek téged annyira, meg hogy ítélkezzenek, hogy min kell változtatnod, és akkor ők el fognak fogadni; hát keress olyat, aki amúgyis elfogad, aki nem várja el, hogy a kedvéért változnod kelljen.
2016. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
a tinikkel szerintem minden eladható humorral, de sajnos sokak tényleg csak baromkodni tudnak, nem veszik komolyan, hogy a poénkodás az intelligens is lehet, nekem voltak vicces tanáraim, akiket nagyon szerettem, volt csaj tanárom, aki humoros volt és volt ízléses öniróniája, de a saját gyerekeimen azt tapasztalom, hogy szenzitívebbek humor terén a többiekre, a sulira, engem marha ritkán nevettetnek meg, így aztán muszáj minden szaron megsértődni, de az egyik sztár - most név nélkül - akit marhára szeretek, szóval ő is kicsit megváltoztatta a véleményemet, amikor láttam, hogy hogyan komoly a magánéletében, tényleg név nélkül, azóta nem igazán tartom humorosnak, azt vettem észre, hogy sokszor a humoros emberek unatkoznak, azért viccesek csak, amikor jön a láthatatlan kamera, de a lényeg, hogy többet nevessünk, vagy sírjunk, szerintem a politika a legintellektuálisabb humor
2016. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Erre születni kell ! :D Ha nem vagy alapból humoros akkor kár is erőltetni, És tényleg igaz hogy a humoros pasikat szeretik a csajok! Én alapból humoros vagyok, és mindenből viccet csinálok , mindig szakadnak rajtam, és minden lány ismerősömnek tetszik hogy iylen vagyok:) Volt már nem egy csaj aki ezért kezdett el ismerkedni velem :)
2016. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
nem is egy
2016. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!