Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb baratnom es a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratnom es a volt pasim miert csinaljak ezt?

Figyelt kérdés

Miutan szakitottunk kb2 honapja beszeltunk a exemmel es megint osszeakart velem jonni de en nem es azota is ezt szeretne... A baratnom mindent tudott a kapcsolatunkrol es mellettem alt viszont most kicsit ugy erzem h hatbaszurt. Elkezdtek beszelni az exemmel mar napi szinten es volt h ossze is futottak a varosba. A volt pasim meg sokszor rolam beszel de a baratnom viszont lehet h akar valamit az exemtol ugy vettem eszre.. Es az a legrosszabb h a tobbi baratnonknek is ugy meseli mintha a leendo pasijarol beszele es eldumcsiznak errol.. Basszus!! Ez most normalis dolog?! Ugy erzem ilyenkor h nem is igazi baratnok mert tudjak h milyen volt velem az exem es pont h nem jopofozni kene neki. Igen is zavar h beszelnek mert a volt pasim csak hozzam akad megint kozel kerulni es a baratnomet hasznalja fel. A baratnom meg elvezi h vele flortol az exem. amugy is mindenben utanoz, nincs egy onallo gondolata.

Milyen baratno az ilyen? Es sajnos nagyon ugy latszik h meg elvezi is a helyzetet!

Velemenyek?



2016. jan. 14. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miakankó? Semmi értelme nincs a mondataidnak.
2016. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hát az ilyen barátnő nem igazi barátnő. Meg barátokkal egyértelmű, hogy nem fogok össze jönni a barátnőm volt pasijával. Másrészt meg igazad van abban,hogy nem jösz össze újból exeddel, inkább gondolkozott volna mielőtt azt csinálja veled. Na én úgy vagyok vele, hogy most már meg ne nyalizon :)
2016. jan. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mire jo, hogy nyalizik.

Es azt se ertem h miert mondd el mindent mindenkinek arrol h mi van velunk, pl most is a baratnomnek nem mondtam el az exemmel kapcsolatban valamit mert mar nem bizok benne 100%ban de az exem meg elmondta neki. Olyan merges vagyok. Miert kell mindent tudni?

2016. jan. 15. 22:35
 4/8 anonim válasza:
Szerintem akkor az exedben sem bizhatsz meg. Ne mondj el neki se semmit inkább ha van valami beszéld meg más barátnőddel csak ne velük mert még utána még nagyobb kavarás lesz belőle. A barátnőddel meg szerintem hanyagolja kicsit a kapcsolatot tartsatok szünetet. Persze ha rád ir vagy találkozni akar ne legyél bunkó vele találkozatok csak ne mondj neki el mindent.
2016. jan. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos mar regebben voltak eleg nagy kavarasok az exem miatt.

Igen, hanyagolom kicsit a baratnomet mert most besokaltam..

2016. jan. 15. 23:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem is irtam h mikozben egyutt voltunk a pasival egy olyan lannyal csinalta ugyan ezt mint most a baratnommel csak azzal a csajjal utaljuk egymast. Akkor neki mondott el mindent rolunk. Es igazabol fokent ezert is szakitottam vele.
2016. jan. 15. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátnődet szépe fel fogja szedni, majd utána a barátnőd pofára fog esni. Ha látta milyen az expasid, és belement, ő baja. Párszor figyelmeztesd, de tövet ne tegyél.
2016. jan. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gari8 válasza:
A barátnőd és az exed meg is érdemlik egymást. Remélem tudod, hogy az ilyen se nem barát se nem haver. A helyedbe én megírnám, az exemnek amit a "barátnődről" gondolsz és azt mondja neki szépen vissza. A srácot hagyd a francba és az igaz barátokkal törődj mert aki az ilyenben hátba szúr, ki tudja mi lesz a komolyabb dolgokba. Legyél erős!
2016. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!