Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mire jó ez neki? Normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez neki? Normális ember csinál ilyet?

Figyelt kérdés

8.-os lány vagyok, és jelenleg elég fura életem van...próbálom leírni érthetően ezt az egészet.


Szóval az egyik fiú osztálytársam nagyon megtetszett nekem még december elején. Nagyon jó fiú barátom volt. Ahogy telt múlt az idő egyre közelebb kerültünk egymáshoz, olyan volt mintha lehetne nála esélyem, amit alig akartam elhinni, hisz ú túl jó pasi hozzám képest meg hasonlók. :D

De aztán már majdnem összejöttünk, amikor hirtelen egyik napról a másikra nagyon megharagudott rám. Írta facebookon, hogy hallotta miket mondtam róla, szánalmas vagyok, és látni se akar többet. Fogalmam sincs mi baja lehetett, hisz előtte még 1 nappal minden oké volt..és semmi rosszat nem mondtam róla. Örültem is, hogy majdnem együtt vagyunk. Nagyon megharagudott rám, a suliban hozzám sem szólt, nem is köszönt és elkerült. Eddig ilyen még sosem történt és nagyon megijedtem..

Csak néztük egymást 3 napig, amikor egyik este facebookon rám írt, hogy nem tud nélkülem élni. Kérdeztem tőle, hogy mi baja lett és miért csinálta ezt, és azt mondta hogy valaki mondott neki valamit, szóval valaki csúnyán bevakart, és ő annak a valakinek hitt...De nem mondta el kitől hallott és mit, pedig állítólag ismerem is és lány. Viszont gondolkozott, és rájött hogy én fontosabb vagyok és nem tud nélkülem élni. Ekkor összejöttünk, ez volt 12 nappal ezelőtt. Annyira boldog voltam vele, ahogy ő is velem.

Na de én bejövök egy másik fiú osztálytársamnak is, aki jelenleg az egyik legjobb fiú barátom, és ez a két fiú jó haverok. Legyen X az akivel járok, Y meg az, amelyiknek bejövök. Szóval X tudja, hogy bejövök másnak is, aki a haverja, és nem akarja hogy kiderüljön hogy mi együtt vagyunk, mert ők akkor nagyon összevesznének és nem akarja elveszíteni a haverját. Tegnap itt volt nálunk X. 2 óra hosszán át csak csókolóztunk, és ölelgettük egymást. A fülembe súgta, hogy mennyire imád, meg szeret és stb.

Aztán egyszer csak hirtelen fogta magát, és mondta hogy megy haza, és elment. Elég hirtelen jött ez, még én magam sem értettem hogy mi miatt megehetett el csak úgy. Pedig tényleg nagyon nagyon jó volt vele, felemelt és úgy csókolóztunk. Rengeteg puszit kaptam tőle, és tudom, hogy komolyan gondolta ezeket és szeret is meg minden. Aztán nem is gondoltam semmi rosszra, ezt mindet jó jelnek tekintettem. Tegnap este írja nekem fb-n, hogy szeret, de szakítani akar, van rá 3 oka, hogy miért. Az első ok az osztálytársunk volt, Y, akit nem akar elveszíteni miattam, ha netán kiderülne hogy együtt vagyunk. A második oka az volt, hogy szeret engem de közben másik lányba is szerelmes. A harmadik ok pedig titok....mindig titkolózik, és már ebből egy kicsit elegem is van.

Meg írta azt is, hogy vannak olyan fiúk, akiknek egy lány csak addig kell amíg megszerzi és ő ezekhez tartozik...

Szóval tegnap kora délután még rajtam fekve csókolgatott, este meg szakított velem teljesen alaptalan indokokkal. A harmadik indokot ki se tudta találni, hogy mi legyen...

Én próbálom ezt nem komolyan venni, de borzalmasan fáj hogy így viselkedik velem. Szerintem épeszű ember ilyet nem tesz.

Van egy 21 éves fiú haverom akivel nagyon sokat beszélek facebookon, és mindent elmesélek neki. Mindent tud a fiúról, és szerinte ez valami hülye teszt, vagy csak szórakozás, mert ez a fiú más mint azok akikkel eddig találkoztam. Ő az osztálytársam, lehetne normális és komolyan kapcsolat közöttünk, ehelyett mindig elrontja valamivel...

Fogalmam sincs mit gondoljak vagy higgyek, mindenesetre hagyom telni a napokat, hisz ma is nagyon sűrűn rám nézett a suliban, és mikor látta rajtam hogy van valami bajom, akkor ő is szomorú lett, pedig nem szokott az lenni. Órán próbált nevettetni, amin eddig nevettem, viszont most nem tudok nevetni a hülyeségein...

Nagyon haragszok rá, velem ne szórakozzon...


Tudom, hogy idióta, és hülyén viselkedik, de nem akarom elveszíteni mert nagyon szeretem őt.


Mit tehetnék? :/


2016. jan. 18. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd!! Tudom mit érzel teljesen ... de ez a fiú azzal amit tett megalázott... hiába szerelmes az ember akkor se tegye magát szánalmassá egy fiú miatt. Ráadásul ha neki mindig más csaj kell akkor gyerek , gyerekes felfogással és nem értékeli a boldog kis pillanatokat amiket te igen . Ez a fiú éretlen egy párkapcsolatra. Egyszer felnő és rájön , hogy mekkora bunkoság amit művelt. Addig is hagyd , szürcsölj kakaót és élvezd velem együtt a minimax nyújtotta élményeket ;)
2016. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Átvert. :/
2016. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!