Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azthiszem ez lenne a vége,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kyttike kérdése:

Azthiszem ez lenne a vége, vagy mégsem?

Figyelt kérdés
A párommal már 1 éve együtt vagyunk.Nagyon szeretjük egymást és a szüleim is nagyon szeretik és az ő szüleivel is nagyon jó kapcsolatot ápolunk. Mostanában rengeteget veszekedünk, és néha úgy érzem, hogy inkább véget vetnék ennek a kapcsolatnak, imádom és nagyon szeretem, de néha nagyon sok ez a dolog, ha pedig felhozom neki hogy most töltsünk külön egy kis időt felháborodik és elkezd kiabálni, meg, hogy én biztos mással találkozom. Szakítani nem szeretnék, de még ha leülök vele beszélgetni hogy hogy oldjuk meg a problémáinkat, az sem jó neki, az sem tetszik neki ahogy öltözködöm, és ha akarok valamit magamnak, így szinte teljesen megvagyok vonva a külvilágtól, még az sem tetszik neki hogy a barátnőimmel találkozom.És őszintén szólva a szeretkezés sem a régi, mindig azon kattogok hogy legyen már vége. Már semmi ötletem, hogy mit csináljak, tudnátok mondani tanácsokat (Akik már jártak így azok kérlek).Hogyan tovább?

2016. jan. 21. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszi, hogy egyedul az ove vagy. Nem akar massal megosztozni rajtad.

Ha kiabal, azt nem tudom mire velni. Hisz nem erdemled meg, hogy igy banjon veled.

Ha a szeretkezes se a regi..lehet, hogy kiszerettel belole

2016. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azért ez durva,hogy ilyen szinten uralni akar. tök normális,hogy nem érzed így jól magad. nehogy már a barátnőiddel ne találkozhass, csak mert neki nem tetszik.

miért, talán féltékeny rájuk?

másik meg,hogy ennyire nem bízik meg benned. szerintem kár erőltetni,főleg,hogyha meg se tudod értelmesen beszélni vele a problémádat.

pedig a kapcsolat egyik legfontosabb alappillére a jó kommunikáció. ha ő nem partner benne az nem a te hibád.

mivel a tini kategóriába írtad,gondolom fiatal vagy még. ne pocsékolj el sok időt mellette,hogyha nem vagy boldog. majd találsz valakit akivel jól kijöttök és aki nem akad ki azon, hogy barátnőznél is.

2016. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ebben a két kérdésben, nagyon sok igazat találtam, nagyon köszönöm őket :)

Csak egy baj van én még szeretem..és ezen egyenlőre nem szeretnék változtatni, de ez nekem közben sok :(

2016. jan. 21. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha szereted miért akarsz néha véget vetni a kapcsolatnak?кurvárа szeretheted bаzdmeg...minek öltözők кurvásаn? Ha meg nem bízik benned akkor biztos tettél is érte...
2016. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a kérdés alapján én úgy érzem nem szereted, azon kívül,hogy jól kijössz a szüleivel meg ő is a tieiddel nem nagyon írtál más pozitív dolgot vele kapcsolatban.

szerintem max megszokás miatt nem szakítanál, de amiatt meg hülyeség. amiket leírtál a tipikus jelei az uralkodó kapcsolatnak. az ilyenek szoktak később bekattani és esetleg ütni is,hogyha "lázad" a nő. szóval komolyan őszintén tanácsolom, hogy ne maradj így benne:/

2016. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!