Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert van ez? 16/L tobbi lent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez? 16/L tobbi lent?

Figyelt kérdés

Ne ertsen felre senki..mostanaban kezdett ez a dolog zavarni ,nem kell riban*ozni meg semmi

Szoval...a kornyezetem elmondasa szerint nagyon szep,tul szep vagyok (ezt en nem vettem eszre ,de nem baj)

A fiuknak mindig latom h tetszem ,de egyszeruen nem jonnek /mernek odajonni hozzam es nem ertem h miert

Az egyik fiu baratomat megkerdeztem h miert nem jonnek oda ,mert o is ismer parat ,akinek tetszem ,de egyszeruen nem mernek odajonni hozzam es az volt a valasza h felnek ,mert tul szep vagy

Ez miert? Nem ertem...mar rendesen zavar ez a tul szepes dolog ,mert en nem latom magam annak ...olyan normalis vagyok

Nem azt mondom h jujj en most azt akarom h minden fiu jojjon oda hozzam meg stb,de hogy kene ezt a problemat megoldanom h merjenek? Vagy nem tudom...

Remelem erthetoen irtam le es nem nez senki hulyenek



2016. jan. 27. 21:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok:) Mindenki azt mondja, hogy szép vagyok, de ha az vagyok, akkor miért nem jönnek oda,...

16/L

2016. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom oda mernék-e menni hozzád :D
2016. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kepet nem kuldok:D
2016. jan. 27. 21:16
 4/24 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék, hogy milyen az a túl szép :D
2016. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
pff gyava nyulak :D ha tenyleg jol nezel ki akkor felőlem topmodell is lehetsz tuti odamegyek hozzad :D max szt mondod nem :D egy nembe még senki nem halt bele :D de aki nem mert odamenni hozzad az amugy is csak nyafogos kisfiu...nem eri meg foglalkozni veluk...foglalkozz azokkal akik veszik magukon a batorsagot :)
2016. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Ezt a problémát nem neked kell megoldanod
2016. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Sok fiú van aki,dobja azokat a szép lányokat is akik bejönnek neki.

1.Valószínű önbizalom hiány és elkönyvelik vereségnek

2.Nem gondolják hogy eleget tudnak nyújtani

3.A szokásos félelem.

Velem is megesett hogy láttam egy nagyon szép lányt,de túl jónak tartottam,ezért hanyagoltam,közben lehet tökéletes lenne,lehet ahhoz is köze van hogy nem szeretünk fölösleges köröket futni.Ezért van az is hogy sokaknak átlagos,picit jobb barátnője van.Mi is tudjuk hogy megtartani nehezebb.Többet nem tudok mondani,lehet így is hülyeség az egész :D

2016. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Mert önbizalomhiányuk van talán? Az a helyzet hogy sokan közülünk nem igazán érnek meg a te korosztályodban (itt feltételezem persze, hogy 15-16-17 éves srácokról van szó) ahhoz, hogy ne féljenek a visszautasítástól és oda merjenek menni egy szép lányhoz, vagy akár bármilyen lányhoz.


Egyébként nem értem igazán, nem vagyok rossz külsejű srác de modellalkat sem, mégsem igazán érdekelt semmi, ha tetszett egy lány akkor bepróbálkoztam, ha nem sikerül akkor nem sikerül.


Kicsit gondolj bele esetleg, ha elfogadsz jó tanácsot, hogy te hogyan viselkedsz? Tudom, tudom, leírtad már hogy te nem gondolod magad annyira szépnek mint mások, de biztos, hogy nem viselkedsz úgy, mint aki tudja magáról hogy mások istenítik? Az egyetlen dolog, ami engem képes volt megtántorítani lányok terén, az az, ha egy bármilyen szép lány úgy viselkedik, mintha az egész világnak a lába előtt kéne hevernie. Ha te nem ilyen vagy, ne vedd magadra.


Egyébként ha tetszik egy srác, szerintem manapság az sem gáz, ha te mész oda. Vannak köztünk, akiknek csak egy "kezdőlöket" kell, aztán beindul a rendszer. :)


18/F

2016. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Elozonek uzenem,hogy en mindenkivel kedves vagyok..azert is szeretnek az emberek ,mert en ugyelek is ra h kedves legyek mindenkivel:D ebbol mar problemam is volt ,szoval nem ezzel lesz a baj
2016. jan. 27. 21:58
 10/24 anonim ***** válasza:

"az volt a valasza h felnek ,mert tul szep vagy "

Nem látod, hogy itt a válasz??


Miért gondoltad, hogy bárki is ri.bancozna emiatt? Normális csajnak tűnsz, nem élsz vissza az adottságoddal, aboszolúte távol állsz a ribitől...:) Jó ez így.

2016. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!