Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akinek úgy volt, hogy bejöttem. Azonban láttam amikor a hátam mögött kigúnyolt és kifigurázott. Eddig azt hittem, hogy csak szórakozott velem, de kaptam egy olyan választ, hogy csak a barátnője előtt nem vállalja fel, hogy bejövök neki és nem rosszindulatból csinálta ezt. Persze ez csak egy feltevés. Ezek után nem akarok vele beszélni mert már rég nem tudom mit akar. Lehetséges ez egyáltalán vagy ennyire nem bonyolultak a lányok és csak szórakozik velem?

2016. jan. 28. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ht lehet h tényleg szégyel téged a barátnője előtt...

De ha igazán szeret akkor felvállalna.

A másik lehetőség pedig az h csak szórakozik.

Bármelyik is a 2 közül nem lesz jó vége...

2016. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha így van az elég szomorú...
2016. jan. 28. 20:53
 3/3 anonim válasza:

Hát valójában nagyon kiszámithatóak a lányok. :)

A te esetedben, az a helyzet, hogy szégyel téged, és ha még ki is figurázz akkor azt jelenti, hogy egy jelentéktelen senki vagy számára. :/

Szóval a helyedben hagynám azt a lányt.

Bár azt nemtudom hány éves is vagy pontosan, de olyan 15-16 lehetsz szóval nyugodj meg nem ebben a korban fogod megtalálni az igazit! :))


Aztán fel a fejjel! :))

2016. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!