Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 8 évvel öregebb fiú össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 8 évvel öregebb fiú össze akar jönni velem? Több lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok. Nemrég csatlakoztam az új focicsapatomhoz...2 edzésen voltam és 2 meccsen. 4-5 embert ismerek onnan. Tegnap este rám írt egy 22 éves fiú, hogy tetszek neki, édes vagyok, szeret engem..velem akar örökre lenni. Na jó...nekem ez túl sok volt így egyszerre..Ő kapus abban a csapatban, de természetesen az idősebekkel együtt játszik. Azt mondta, hogy amikor megyek edzésre, meg akar ölelni és csókot is adni...én meg magamban: WHAT? ( Miiii? )

Tényleg nem tudom, hogy mit csináljak....az még jobb móka lenne, ha ezt a szüleim megtudnák.

Tudtok adni valamilyen ötletet?



2016. febr. 1. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a 8 év sok, főleg 14 éves kornál. Még ha 20 éves volna, beleférne. Mondjuk ha ilyesmiket írt akkor 16 éves szinten van. Neked kell tudnod mit akarsz. Ha ugyanez történne velem (csak fordítva mert férfi vagyok), és ilyet írna rám egy 8 évvel idősebb csaj, akkor kiröhögném mert komolytalan :D
2016. febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát az..De monjduk olyankor mit tehetek, hogy elmegyek és megcsókol vagy ilyesmi?
2016. febr. 1. 07:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha van apád remélem lerúgja a veséjét.
2016. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ha nem csak hülyéskedik veled, amire nem sok esély van, akkor ha neked is tetszik nincs vele semmi baj. TÉNYLEG nem a kor számít. Az a legkevesebb.
2016. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha bejön neked is, egy próbát megér :)
2016. febr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az egyik barátnőm mondta, hogy ne kockáztassak, mert megerőszakolhat..Ha apám tudna erről....Nem élne a fiú az egyszer biztos.
2016. febr. 2. 06:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Élethosszig tartó kapcsolatban az a szerencsés, ha a fiú 6-8 évvel idősebb a lánynál. Itt viszont erről aligha beszélhetünk. A srác egy balfék. Némi képzavarral élve; a saját korosztályában nem rúghat labdába, ezért próbálkozik nálad. Könyveld el önbizalmat erősítő bókként, de pattintsd le a csávót.
2016. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt is fogom csinálni :) Köszönöm válaszodat!
2016. febr. 2. 11:31
 9/12 anonim válasza:
Szerintem játssz vele: mondd neki, hogy apádtól kell engedélyt kérnie, de mindenképpen sárga ing legyen rajta, amikor eljön hozzátok, mert az apád kedvenc színe, és egyszer egy kék ingben érkezőnek majdnem eltörte a kezét, mert azt viszont nagyon utálja.
2016. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez teszik :''D Lehet megcsinálom vele, hogy tanuljon belőle.. :D
2016. febr. 6. 03:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!