Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok! Egy lány kezdemé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Egy lány kezdeményehet? Hogy mutassam ki egy srácnak, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam áthívott tegnap xboxozni,reméltem,hogy azt mondja hogy tetszem neki vagy valami ,de semmi..Annyi volt ,hogy a végén "rám adta a kabátot" meg megöleltem de vagy 5-10mpig ölelgetett és ahw olyan jó volt.Meg már vagy egy hete hîvogat magához.Még annyit h 4.be bepróbálkozott nálam csak akkor kicsik voltunk még és nem akartam vele járni akkor megromlott a kapcsolatunk..De 2 éve megint jó minden.Viszont holnapra is áthívott és szerintetek felhozzam a témát,hogy ki tetszik neki vagyhogy tetszik nekem vagy várjak amég õ kezdeményez???

14/l



2016. febr. 2. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
tutomal egyenjogúak vagyunk:D
2016. febr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha úgyis "egyenlőség" van akkor miért ne... Annyira egyenlőség van hogy csak pislogom,szóval nyugodtan kezdeményezz lányként.


Hogy hogyan mutasd ki? Vigyázz, nehéz dolgod lesz. Mosolyogni kell sokszor, ha tudsz érj hozza,kérd a segítséget sokszor.Nektek, lányoknak ennyi a feladat...

2016. febr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!