Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ebből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ebből?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Van egy nagyon jó baratom. En 17 vagyok, ő 21. Nagyjából fél eve beszélünk Facebookon és Skypeon. Nagyon jo fej, megbizom benne, viszont úgy 170 km-re lakik innen, igy személyesen nem találkoztunk. Illetve bennem mindig van egy alap félelem az ilyen szituációktol. Viszont újabban egyre inkabb abba az irányba mennek a beszélgetések, hogy kedvel engem, es nem csak mint barátot. Nem arról van szó, hogy ne lenne helyes, de egyreszt a korkülönbség is nagy, illetve életembe nem volt baratom, es nem vagyok biztos abban, hogy készen állok-e erre. Főleg, hogy messze is lakik. Es nem tudom mit tegyek, mert nem akarok áthajtani az érzéseim, de hitegetnbsem szeretnem olyan dologgal ami nem biztos.



2016. febr. 7. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Odáig olvastam hogy FB és skype és ennyiből bizton állítóm: így nem sok.
2016. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatod ne egy ilyen távkapcsolat legyen! Nem hiszem, hogy jó élményeket okozna+ekkora távolsággal nem éri meg kezdeni....Ne bonyolítsd meg ennyire a helyzeted, mikor találhatsz valakit a közeledben is.
2016. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!