Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináltatok Valentin napon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok Valentin napon?

Figyelt kérdés

mi a barátnőmmel elmentünk étterembe, nálam aludt, együtt fürödtünk...és szexeltünk:D


Ti mit csináltatok?:)

Légyszi a korotokat is írjátok le!

köszi

17/F(bnőm 18)


2016. febr. 15. 18:59
 1/7 Zero the hero ***** válasza:
62%
Semmi különöset, nem ünneplem ezt a napot. Majd megteszik helyettem a virágboltosok és a konzumidióták.
2016. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy fulladtál volna bele a kádba :D ,nekem meg pont nincs csajom
2016. febr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Detto mint a második. :D
2016. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egyik kezem emma, a másik emmeghónap.

Kérdésre válaszolva: semmit. Itthon voltam, nem hat meg a vakentin napi nyüzsgés. Kivertem párszor, kajáltam, tanultam, filmet néztem

2016. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmentünk moziba, sétálgattunk, este hazamentünk a barátomékhoz, késő estig ps-eztünk, közben szexeltünk 3-szor. :D 19/L, 23/F
2016. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Éjjel kettőkor megkértem hogy adja nekem oda az orrcseppet és a torokfertőtlenítőt és odaadta. Reggel pedig hozott nekem reggelit. Izgi ,mi? :D

Egyébként nem tartjuk , 28-án van a másfél éves fordulónk , most szombaton fogunk menni színházba és az után pedig Deadpoolra.

17L , 17F

2016. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Senki nem kérdezte, hogy te mit csinálnál. Csak büszkélkedni jöttél ide.
2016. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!