Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kerjek bocsanatot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerjek bocsanatot?

Figyelt kérdés
Szoval ket nap mulva talalkozunk a baratommal es en nagyon megbantottam de most itt lesz a lehetoseg hogy bocsanatot kerjek es meg volt minden hogy el mondom mit gondolok stb de nem tudnatok valami otletet hogy hogyan kérjek bocsánatot? A valaszokat elore is koszonom
2016. febr. 15. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Add át magad neki eg csodálatos élyszakára. :)
2016. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohhmmm...15 vagyok
2016. febr. 15. 20:39
 3/3 Szőcs Endre válasza:
100%

Tapasztalat szerint az ha csak annyit mondasz neki hogy: bocsi többet nem fordul elő az kevés... Sokat segítene az ha leírtad volna hogy mivel bántottad meg... de próbálj neki csinálni valami nagyon személyeset pl egy olyan kis tárgyat ami egy nagyon kedves eseményhez kapcsolható amit csak ti ketten értetek. (vigyázz ne terrorrizáld azzal hogy ha szeretsz megbocsátasz az nem segít hanem csak árt) Öleld át őszintén vald meg hogy vétkeztél és add át az ajándékot és mond el neki hogy nagyon szereted.

Szerintem meg fog neked bocsátani.

2016. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!