Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így ez a 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így ez a 15 éves lány? Nem reagál?

Figyelt kérdés

Elég régóta ismerjük egymást, és kölcsönösen bejövünk egymásnak, belsőleg is, és külsőleg is, konkrétan erotikus célzásokat is teszünk a másiknak, egyszerűen nagyon fura az egész. Sajnos havonta csak egyszer-egyszer tudunk összefutni, és nem történt még közöttünk semmi.


De a lényeg: néha elhallgat, nem reagál, túl csendes, főleg neten, van amikor konkrét egy-két napig nem történik semmi, pedig tudom, és látom, hogy aktív. Ilyenkor nekem kell előállnom valami érdekessel, őrültséggel, vagy valami nagyon brutálissal, mert egyszerűen nem válaszol, nem reagál. Nem értem, hogy mi a baja.


Engem nem zavarna, ha nekem kellene keresnem, de amikor konkrétan nem reagál, úgy érzem, hogy legszívesebben elküldene a halál f...ára, mert az agyára megyek.


Egyszerűen nem értem, hogy mi a gond, ha minden stimmel kettőnk között, humortól kezdve, gondolkodáson át, érzelmeken keresztül... Nem értem őt.


Én 19 éves vagyok, és nem volt még ilyen lánnyal dolgom. Egy barátja volt eddig, az sem komoly. Nem tudom, hogy ezt meddig tudom csinálni, nagyon szeretem őt, de ez egyszerűen zavar. Rákérdeztem már párszor, hogy mi baj, miért csinálja ezt... Erre azt mondta, hogy "maga sem tudja".


Mit kellene tennem?


2016. febr. 18. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagy neki egy kis igőt fel kell dolgozznia hogy mit is érez valójában. Tudom nem könnyű én is jártam már így és megbeszéltük és minden rendben lett. Nektek is az lenne a legjobb beszéljétek meg. De várj míg feloldósik mert ahogy írtad csak egy pasija volt és nem volt komoly akkor várj egy kicsit. Lehet hogy irántad többet érez mint a másik iránt. De nyugi fog jelentkezni csak egy kis időt hagy neki.

15/L

2016. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túl korai
2016. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ht... én is 15/L vagyok, de nem szoktam indokolatlanul olyan dolgokat tenni, ami fájdalmat okozhat másnak.

Azt kellene kiderítened, hogy olyankor mért nem ír. Esetleg biztosítsd a szeretetedről. De az lenne a legjobb ha személyesen megbeszélnétek ezt, mert nem valami beszámítható ez a lány, a leírtak alapján.

Sok sikert! :)

2016. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy már hónapok óta egy másik sráccal kavargat, szóval így állunk.
2016. febr. 19. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba!

Felejtsd el!!!!!!

2016. febr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!