Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány a suliban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MetalWolfie kérdése:

Van egy lány a suliban aki nagyon bejön nekem, és több szeretnék lenni mint barát. Szerintetek mit csináljak ez ügyben? Tipp is jöhet! Nem muszáj csak jó tanácsokat írni!

Figyelt kérdés

A válaszokkal csak egy pár kikötésem lenne:

-NEM olyan választ várok amit a bájgúnárok szoktak csinálni.

-NE mondjátok azt hogy nyomuljak rá. Azt ő nem szereti

-NE mondjátok azt hogy valjak neki szerelmet. Egyszer teljesen megsértődött mikor azt feltételezte hogy bejön nekem.

-"Gyors" módszer kellene mert lassan tanév vége és ő elmegy egy messzi iskolába, és nem biztos hogy fogom még őt látni.

-Az olyan üzeneteket mint például:"Hagy fel minden reménnyel!" vagy "Keress valaki mást!" meg a hasonló válaszokat nem fogom figyelembe venni, maximum csak dislike-olom!



2016. febr. 21. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Diszlájkolj ha nem tetszik: Tanév végéig még nagyon de nagyon sok idő van. Ha a 3,5 hónap alatt nem szeded föl akkor Úgyis mindegy. Szerintem írj rá Facebookon és hívd el valahova( cukrászda,pékség,stb.) Ha te is bejössz neki akkor Innentől tuti siker. Miért nem vallhatsz neki szerelmet? Ha besértődik akkor szerintem hagyd a fenébe.
2016. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondjuk hogy nyomulj rá? Akkor mégis mi akarsz csinálni? Ülni mint egy krumpli és váni a csodát?

Ne szerelmet vallj neki, nem vagy bele szerelmes ha halig beszéltek, max külsőre megfogott vagy fellángolás.

,,Egyszer teljesen megsértődött mikor azt feltételezte hogy bejön nekem"

Barátom, van baj. Ha ezéet megsértődik, akkor nem jössz be neki. Szóval felejstd el.

"Gyors" megoldás ha elhívod valahova. Akkor vagy igent vagy nemet mondd. Ha igent mond, nem kell várni még kb 3.5 hónapot feleslegesen, ha meg nemet mond akkor ennyi, legalább megpróbáltad és nem azon töröd a fejed hogy "mi lett volna ha"

Ha nem tetszik a véleményem "diszlájkold" , de vedd fontolóa amit írtam.

Am mennyi idősek vagytok?

2016. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Írj rá facebookon.Ha nem ír vissza akkor azt lehet hogy buktad bár később attól még próbálkozhatsz.Ha visszaír akkor meg beszélgess vele.

Azért jobb a facebook mert ha nagyon félsz akkor itt nem lesz annyira gáz beszélgetned tehát itt így virtuálisan nem fosod annyira össze magad mint élőben.

Viszont akár élőben is odamehetnél hozzá.

2016. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... Beszélgetni miden este szoktam vele. Már nem olyan régen elhívtam valahova, és igent mondott... Napközben is szoktam vele beszélni, de többet szoktunk beszélni úgy este 6 felé. Jó barátok vagyunk, sőt(!!) az iskolában ő a legjobb barátom. :)
2016. febr. 22. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!