Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, szoktam vele beszélgetni mindenféle témával kapcsolatban, de mégis mit mondjak neki, hogy ne csak az jöjjön le neki, hogy barátkozni akarok, hanem komolyabban gondolom?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki hogy tetszik neked. Értékelni fogja hogy őszinte vagy. Hajrá 😉
2016. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ne rohand le,hogy hallod teccel! hanem, dicserd, bokolj neki, kedveskedj, hogy szepen oltozik, vagy uj frizura, vagy... es ha ertekeli akkor par ikyen tema utan, nem rogton az nap felhozhatod neki, hogy talalkozattok kulon, pl. setaljatok eggyet, vagy tudomisen, kozos hobbi
2016. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Várok még
2016. febr. 24. 14:45
 4/5 Tori :-) válasza:
100%

Figyelj egy fiú-lány barátságnál nem meglepő ha az egyik fél legalább beleszeret a másikba.Annyira nem lepné meg őt.(tapasztalat)Az a lényeg,hogy tölts vele sok időt.És ha valahogy szeretnéd tudatni vele,de nem akarod elmondani még neki akkor próbálkozz a tipikus nézéssel.Pl.ha beszélgettek és ő beszél akkor te nézz rá úgy,hogy lássa a szemedben,hogy neked ő többet jelent mint barát.Ezt egy idő után úgyis észre veszi és vagy rá fog kérdezni,hogy mit nézel ennyire rajtam,vagy nem mond semmit,de már a gondolatában fel fog merülni neki,hogy vajon azért nézted e úgy őt mert bejöhetek neki.Hidd el ez beválhat,velem is próbálkoztak már így.Pont a legjobb barátom és elég hamar észre vettem rajta,és utána én hoztam fel a témát és igazam volt.Ami azt illeti össze is jöttünk utána.Így sok sikert neked!

L.15.

2016. febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nóriii3 válasza:
Lépj te elösször.azt birni fogja. Lehet h te is teccel neki
2016. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!