Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 20 alatti Fiúk nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 alatti Fiúk nektek milyen lányok tetszenek a gimik/középsulikban?

Figyelt kérdés

Külső/belső


Személyiségre meg külsőre? Kik azok akik nem tetszenek?


Kort is írjatok, köszi :)



2016. márc. 1. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Külső: Vékony/átlagos testalkat, és legyen ápolt. Ne legyen k..vás.


Belső:Legyen normális, érett, vicces, segítőkész, aranyos. Ne viselkedjen úgy mint egy hülye p..sa, ne hisztizzen minden apró dolgon.


17/f

2016. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem ami a legjobba megfog az a szép arc! Az az első amit megnézek, utána átlagosan a testfelépítés, hogy el van e hízva, stb. +ruhák,haj, öltözködés És persze a fenék :3

Utána, ha úgy gondolom, hogy ez nekem megfelek, akkor megpróbálom megismerni. Ha a belső is jó,(kedves, szerény, humoros, hűséges, nem visszahúzódó, nem félénk) akkor meg elhívon randizni.

A mostani barátnőm is igy ismerem meg :D

18/f

2016. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehetőleg ne legyen magasabb. A többi külső tulajdonság nagyon változó lehet. Nem írhatok haj- és szemszínt, ugyanúgy tetszhet egy szőke, mint egy barna, vagy vörös. És a szemszínnél ugyanez. Az arcformára is hasonló a helyzet. Testalkatra viszont kizárt, hogy kövér lánnyal legyek. Átlagos vagy vékony, esetleg minimális felesleg elfogadható.


Belsőre fontos, hogy tudjak vele beszélgetni, megbízható legyen, ne legyen olyan, aki megijed az árnyékától, de nagyszájú sem. Tehát olyan normális, illetve legyen humorérzéke, és tudjon a helyzetnek megfelelően viselkedni. Tehát tudja mikor engedheti el magát, mikor kell picit jobban előtörnie a komolyabb énjének.


Így összegezve ezek a legfontosabbak, azt hiszem nem nagy elvárás, még ha hosszúnak is tűnik. 17, nemsokára 18 éves leszek.

2016. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szép arc, hosszű haj, lehetőleg vörös de a sötét fekete tetszik és persze ha kicsit teltebb a lány az nekem bejön.

Belsőre pedig legyen hasonló beállítottságú mint én : Nagylelkű, energikus, érzékeny, könnyen lelkesedő, becsületes, szavahihető, emberbarát, független, logikus gondolkozású, haragja rendszerint hamar elpárolog, nem vallásos és a legfontosabb hogy elfogadjon, tudja értékelni engem s amiket teszek érte, szeressen és becsüljön.

17/f

2016. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Uh én elobb a hajat nézem 😃 imádom a hosszu hajat 😃 minel hosszabb annal jobb

Aztán a testalkat... Mert ezeken o is tud változtatni... Majd a szemelyiseget 😃 es vegul az arcat...

16F

2016. márc. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!