Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon még bejövök neki vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még bejövök neki vagy csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy srác aki most nagyon tetszik nekem.Régebben még nem jött be,viszont akkor én bejöttem neki.Folyamatosan bókolt,meg elhívott randizni,meg egyszer amikor talalkoztunk akkor meg akart olelni,meg csokolni.Viszont en elutasitottam,meg bunkó voltam vele.Viszont most nemrég felajánlotta,hogy mi lenne,ha barátság extrákkal lenne közöttünk.Én meg rádöbbentem,hogy nagyon szeretem a srácot.Szerintetek csak azért ajánlotta fel,mert már csak kizárólag szexet akar,vagy azért hogy ha már nem is szerelemmel,de legalább így a közelembe férkőzhessen.Mit tennétek a helyemben? Elfogadnátok vagy nem? Kérlek segísetek minnèl előbb:(

2016. márc. 1. 21:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy az extrákkal a sexre gondolt vagy arra amikor rádöbbennek,hogy szerelmesek.Vagyis a sex és a romantika/szerelem.Én kb. így voltam egyik osztálytársammal aki négy éve folyamatosan értem küzdött,de én nem szerettem.Most már igaz annyira látványosan észlelhetően nem küzd,de meg mindig nem tett le rólam és lehet,ha adok neki egy esélyt.Persze ez attól.is függ hogy hány éves vagy illetve hogy szűz vagy-e meg??
2016. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A szexre gondolt.És nem nem vagyok szűz
2016. márc. 1. 21:47
 3/16 anonim ***** válasza:

Csak szexet akar...eléggé egyértelmű, neked viszont nem esik le.


Ne csinálj magadból tinipi.csát. Még az is gáz, hogy egyáltalán felmerült benned, hogy elfogadj ilyen megalázó kérést. Mondjuk a mai lányoknál ez a színvonal.

2016. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De régen szeretett..és én is szeretem :(
2016. márc. 1. 22:42
 5/16 anonim ***** válasza:
Hagyd már abba...ne légy már ilyen naiv! és ne ereszkedj le erre a szintre...
2016. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Es mibol gondolod hogy csak szexet akar?Mivel magyarazod?
2016. márc. 1. 23:26
 7/16 anonim ***** válasza:

"Viszont most nemrég felajánlotta,hogy mi lenne,ha barátság extrákkal lenne közöttünk."


A barátság extrákkal kifejezetten CSAK a szexről szól! Semmi másról...még barátságnak sem nevezhető,hiszen barátok nem szexelnek egymással.


NEm igaz, hogy ennyire sötét vagy.

2016. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Négy évet küzdött egy srác egy olyan csajért aki elutasítja gratulálok neki.
2016. márc. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De a mondom hogy régen szerelmes volt belém? Mi van,ha még mindig?
2016. márc. 2. 07:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Szex éhes a pasid
2016. márc. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!