Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell csókolózni? Azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Azt értem hogy az ajkak összeérnek stb.. De ha már a nyelveteket egymás szájába dugtátok onnantól kezdve?

Figyelt kérdés

2016. márc. 1. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
En azt szoktam amit a partner
2016. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
onnantól kezdve rá fogsz jönni. akár lassan forgathatod a nyelved is a szájában, játszol a partner ajkaival, beszippantgatod, stb. Könnyebb csinálni, mint beszélni/írni róla, szóval chill.
2016. márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gnoomage ***** válasza:
47%
Először úgyis elrontod mert 180 lesz a vérnyomásod, nyugodj le és kész...
2016. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Egyenes út ***** válasza:
36%
Csak simán tátogj úgy,mint egy hal.
2016. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Emberek ***** válasza:
100%
Ha elsőre nem is, de az első néhány csók után már tudni fogod milyen, szóval ne aggódj ezen! Menni fog :)
2016. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Az ember ösztönösen raáérez. 50 éve nem volt gyakorikérdések oldal és mégis tudta mindenki, hogy hogyan kell csókolózni! :D
2016. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
régen volt 1 csaj de mér nem hagytam h megtanicson:'D
2016. márc. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. márc. 2. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!