Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Helyes ez az egész dolog? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes ez az egész dolog? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon belezugtam egy fiuba. Aki hát sajnos a legjobb barátnőm báttya. És ez kicsit rosszul jön ki. Nagyon nagyon szeretnék a fiuval lenni. De ez nem olyan egyszerű. A barátnőmnél vagyok lent szinte mindig. Nagyon szeretem ez tenyleg egy igazi barátság. De azért abba is bele kell gondolnom hogy ha pl osszejovunk azzal a fiuval es szakitunk egy idő után akkor az is megeshet hogy elvesztem a legjobb baratnomet.De ezt nagy nehezen elmeseltem a baratnomnek és kifejezetten örűlt neki. Mert tudja hogy én biztos őszintén szeretem az ő báttyát. Stb... De még ha ez ilyen egyszerű is lenne. De sajna kozelrol sem ilyenegyszerű a dolog. A fiunak van egy komoly kapcsolata,de még nem feküdtek le. Onna tudom ezt hogy a csajjal régen joban voltunk csak nem tartjuk a kapcsolatot..Igen ám de ez a csaj nem akárki mint annak a fiunak az unokatestvere aki nekem tetszik... Ez nem fura hogy egyutt van a sajat unokatestverevel? De a baratnom szerint a báttyabiztos erez vmt irantam.. Mert volt egy buli es ott elegge ossze melegedtunk.. Olelkeztunk stb..en mondjuk eljatszottam h reszeg vagyok mert maskeppen nem mertem volna. De olyan jo erzes volt vegre magam nellett tudni. És az oleléseket ő ia viszonozta. És meg egy csomo olyan jel utal ra hogy en tetszek neki vagy valami..de ő nem oylan fiu hogy cska ugy ott haggya a baratnojet..aki az unokatesoja. A csaj viszont egy nagy ribi..mar bocsanat.. A fél falun vegig ment.. Most mit tegyek ? Valaki segitsen!! Mit gondoltok ti errol ?

#legjobb barátnő #Szerelem unokateso tiniszerelem
2016. márc. 2. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:
ha biztos vagy benne, és 2.-meggondoltad,hogy mi sül ki belöle, és még mindig jó ötletnek tartod, akkor mindent bele :)
2016. márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!