Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megért?

Figyelt kérdés

A tesóm barátjába szerettem bele, aki két évvel idősebb. A tesómnak elmondtam, de ő nem támogat. Írtam egy levelet neki, amit a táskájába raktam, és szerintem elolvasta. Azóta kerülöm a találkozást, mert félek a következményektől.

Ötleteket és tapasztalatokat kérek! Előre is köszi!



2016. márc. 9. 16:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
De ne skypeon,meg interneten keresztül írj neki!!!!Az nagyon személytelen,én sem örülnék neki a helyében..Élőben menj oda és kész.Ha meg nincs hozzá elég bátorságod,akkor várj és mikor már elég erőt gyűjtöttél,menj oda hozzá.Vagy ha van valamilyen közös ismerősötök,akkor őt is megkérheted,hogy legyen a kerítőtök,hátha tőle megtudsz valamit a srácról ;)
2016. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Eddig semmi különös nem történt. Az viszont tuti, hogy Ő ennek az információnak a tudatában nem néz levegőnek! Amikor a suli udvarán fociztak, én lehettem a kapus. A többiek bementek az épületbe, mert a tanárukkal volt szakkörük. Én és Ő kint maradtunk és fociztunk tovább, közbe beszélgettünk is kicsit! :-)
2016. márc. 29. 09:57
 13/26 A kérdező kommentje:
Most írtam neki egy másik levelet. Azt üzenem benne, hogy ha nem jelentkezik, akkor tudom, hogy fel kell adnom! Ez jó ötlet, mert még kidobhatom?
2016. márc. 29. 11:00
 14/26 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj rá ennyire.Várd meg,amíg lép.Az,hogy beszélgettetek egy kicsit,az nem jelent még semmit..várd meg,amíg megismeritek egymást,amíg megtudja,hogy mi a szitu,és,hogy magától rájöjjön,hogy egyáltalán tetszel-e neki,érez-e irántad valamit.Addig ne nagyon lépj,a fiúk nem szeretik a nyomulós lányokat...adj neki egy kis teret,hadd hódítson ő,ha szeretne megkapni!! ;)
2016. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! Szerintem Ő csak a haverja húgának tekint, még így is. A levélben ez áll:

"Ha nem írsz nekem a héten, akkor tudom, hogy fel kell adnom. Ha igen, örülni fogok neki."

A köszönést és a végét nem írtam le.

2016. márc. 29. 21:44
 16/26 A kérdező kommentje:

Rajzoltam Neki egy képe, amikor kapusként kivédi a rúgást, szerintetek tetszeni fog Neki? Szólok, hogy nem művészi, mert nem vagyok rajzmester!

A haja amúgy szőke, korához képest kicsit alacsony, kék szeme van, tele van pattanásokkal és mindig nevetgélve beszél.

Ennyi volt az önéletrajza! :D

2016. ápr. 7. 15:55
 17/26 anonim ***** válasza:
Ez már szerintem túl sok...max.nevetne rajtad,tudod milyenek a fiúk.Hagyd békén most egy ideig,majd az idő előrehaladtával alakulni fognak a dolgok magától.
2016. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
fiukent én is hasonló szituban voltam (nyilván egy lánnyal) tetszett egy lány akit a tesom jól ismert és megkerdeztem hogy megeri e és ő beszélt le róla hogy isten ments az egy idióta :D nyilván nem azert mondta ezt mert rosszat akar... a tesód is csak jot akar neked...
2016. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Hagyd már békén szerencsétlent! Hány éves vagy, 11-12? Felejtsd el, úgyse akar tőled semmit, vedd észre! És ha még ilyeneket csinálsz, nem vagy érett egy fiúra. Ne nyomulj így, mert már elege lehet belőled.
2016. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Nem nyomulok, mert a levelet és a rajzot széttéptem! Nem mertem odaadni...

Mégse ülhetek tétlenül?!

2016. ápr. 23. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!