Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ugyanolyan minden páwa?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ugyanolyan minden páwa?

Figyelt kérdés
Mindegyiken kozepen kiszakadt nadrag , airforce/superstar cipo , és az a kabát aminek a kapusznijánál van az a bunda.A fejükön egy madárfészek és egyre durvábbakat látok , mostmár a letöbbnek tényleg olyan fészek eddig legalább felül még elfogadható volt. És az a vicc hogy a lányok is ugyanúgy öltözködnek mind tömeg semmi egyediség egy mázsa sminkkel. Mi értelme van ennek miért nem nőnek már fel ebből

2016. márc. 9. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A divat mindig változik és változni is fog. Na de most komolyan, szerintem a legtöbbjük azért csinálja, mert másoktól látja, nem magától találja ki. Vagy lehet, hogy mégis... nem tudom.
2016. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érthetetlen. De néhány "sztár" kitalálta és most ez a divat. :(

14/f

2016. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ugyanez volt anno a hippikkel, rockerekkel, emokkal, repperekkel (kb ebbe a sorrendbe). Mindegyiknek megvan a maga szépsége ami miatt vissza lehet tekinteni. S ezek nem tartoznak bele az átlagba. Most is ugyanúgy lehet találkozni hippikkel (bár ez a legritkább, ugye már annak is van egy új megfelelője), rockereket is lehet látni szép számmal, csak az apróbb jeleket kell megfigyelni, sohasem a fekete bőr cucc volt a jellemző rájuk, ez csak általánosítás. Az emók (bár rockerek kategóriába tartoznak) azért különlegesek mert volt 2-3-4 év amikor jobban foglalkoztak velük, de még mindig lehet látni belőlük is. A rapperek kb ugyanolyan helyzetben vannak mint a rockerek.


Egy szó mint száz: a pávákkal nincs baj, engem abszolút hidegen hagynak és nem is találkozom velük (csak az interneten). Ez egy gyerek szenvedély amit át kell élni. Én speciel csöves punk voltam, most pedig olyan munkahelyem van, ahol elég szép pénzt keresek (magyar viszonylatban).

2016. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért van a mai fiúknak ecsetfejük hogy befesthessék a lányok haját, ami tuti hogy felül barna utána meg egy teljesen egyenes csíktól kedve szőke. Hányadék az összes. Komolyan végignézek a mai tiniken és úgy érzem hogy megérett a világ a pusztulásra. Amikor én voltam tini mindenki rocker volt, de még nekünk is kicsit eltért a stílusunk. Nem mindenkinek tök ugyan olyan haja, meg ugyan olyan ruhája volt. Komolyan kezdem megérteni hogy az öregek miért mondogatják mindig hogy :"Ezek a mai fiatalok". Korcs ez a mostani nemzedék.

22/L

2016. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

4-es, én vagyok a 3. válaszoló.


Ne általánosítsunk! Főleg hogy a 22 éveddel (én sem vagyok sokkal idősebb) épp hogy már nem vagy tini. A rockerek is (egy kívülálló szemével) egy kaptafára öltöznek (fekete motoros dzseki, fekete póló egy bandanévvel és albumborítóval, szakadt farmer és a hosszú haj, mert kopaszon headbengelni ciki). Mivel te nem vagy páva ezért te sem látod a különbségeiket (aláírom, én sem), de szinte biztos vagyok benne, hogy van (na jó, csak remélem).


Ami meg a világ pusztulását és egy nemzedék le korcsozását (aminek egyébként te is a tagja vagy) nem is méltatom válaszra, remélem csak költői túlzás.

2016. márc. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!