Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Olyan reménytelene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Olyan reménytelenek érzem.

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy van egy fiú az osztályban aki már tetszik egy ideje. próbáltam már beszélgetni vele meg hasonlók ,csakhogy hozzám szóljon mivel nem szoktunk túl sokat beszélgetni.Én már tényleg mindent megpróbáltam de úgy érzem teljesen reménytelen.

Valami tapasztalat hasonló ügyben? Szerintetek mit tegyek?15/L



2016. márc. 13. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha hülye, küldenék neki vicces képeket.

Nekem is volt ilyen. De ahogy ezután megismertem a srácot már nem is tetszett annyira. De reggelente már ő jön oda és ölel meg.:)

2016. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben a fiúról meg magadról tudnál írni,mert még így annyira nem tiszta?Amúgy figyeld meg a testbeszédét,azaz szokott-e rád nézni,ha igen akkor hogyan,feléd fordul-e, tanulmányozd! ^-^ Aztán csak lazán! ;)
2016. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!