Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátnőmbe. Nem tudom, hogy mit tegyek, régóta ismerjük egymást, hogyan szerezzem meg? 15/f

Figyelt kérdés
az osztálytársam, és egymásra nézünk, de nem csupán véletlenből, általában csak telefonon írogatunk, de ha baj van kisegítjük egymást de úgy érzem hogy én többet akarok, hogyan közeledjek felé? Hogyan próbáljam meg megszerezni? Mit tanácsoltok?

#szerelem #tiniszerelem #Legjobb barátnő- Legjobb barát
2016. márc. 14. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kozos program nincs is?
2016. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődd meg a barátnőitől,hogy érez-e mást irántad,kezdj el kilépni a barátzónából,érintsd meg,mikor hozzábeszélsz,hívd el olyanra,ahol kettesbe vagytok,aztan sok sik! ;)
2016. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a segítséget, egyébként neki sok fiú tetszik, írogat is néhánnyal, de nem volt soha komoly kapcsolata(sőt nem volt kapcsolata). Tudnátok tanácsokat adni, hogy észrevétel nélkül közeledjek hozzá, lassan biztosan. Régen nagyon tudtam ezt a témát, sok lányt szereztem meg, de nála teljesen megváltozott a helyzet, valahogy nála mindent elfelejtettem, és őt máshogy kell megközelítenem, el kell érnem valahogy, hogy belém szeressen.
2016. márc. 14. 14:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha beszélgettek nézz a szemébe, hozzá kicsit lágyabb hangon beszélj, néha érintsd meg beszélgetés közben, ilyesmik. :) Továbba hétvégenként vagy délutánonként felhívhatnád skypeon, ha van rá lehetőség hazakísérhetnéd, ha nincs akkor csak pl le a buszmegállóig (ha busszal jár). Esetleg elhívhatnád sétálni vagy egy cukrászdába. Az egészben arra kell nagyon ügyelned hogy ne úgy gondoljon rád mint egy bátyóra. Sajnos ez sokszor megesik, ezért kell erre nagyon odafigyelni. Remélem tudtam segíteni, sok sikert! :)
2016. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2

Ha ő egy szép lány,és tényleg sok fiúnak tetszik,akk nem javaslott szerelmet vallani egyből neki.A baráti témákat próbáld bensőségesebb,barat-barátnő témákba forgatni,és talizzatok többet élőben.

2016. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem biztos, hogy megszerezni lassan és feltűnés nélkül közeledve tudod. így csak barát zónába kerülsz és ha elkönyvel barátnak, havernak, onnantól sokkal nehezebb lesz elérned, hogy pasiként gondoljon rád, vonzódjon irántad és össze akarjon jönni veled...


ha korábban ment, akkor most mi változott meg?

2016. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, és mit kerüljek el, milyen témákat, milyen témákat hozzak fel? Hogyan kezdeményezzek, beszédekben stb.. Szerelmet nem fogok vallani, az hiba lenne, majd ha már mély a dolog, akkor fogok.
2016. márc. 14. 14:20
 8/11 A kérdező kommentje:
6. Őt tényleg szeretem, és ő a legjobb barátnőm, ilyennel még nem volt dolgom.
2016. márc. 14. 14:21
 9/11 anonim ***** válasza:

#2

Érdeklődj eddigi kapcsolatairól,tudd meg mit szeret,és azzal kapcsolatban kezdeményezz beszélgetéseket.

2016. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként hozzá teszem, én már jutottam ki barát zónából fél évig küzdöttem a csajért, megszereztem, szerelmes lett belém
2016. márc. 14. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!