Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy viselitek, ha a jobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek, ha a jobb időben barátnőtökön kevesebb a ruha, és sokan megnézik, ki kedvesen, ki bunkón dicséri?

Figyelt kérdés

Vannak olyan ismerőseim, akik büszkélkednek, hogy a barátnőjük hogy néz ki, és inkább utasítja, hogy kevesebb ruhadarab legyen rajt. Ellenben én sajnos elég féltékeny vagyok, és mikor a pofátlanok feltűnően és bunkó mód bámulják a melleit, vagy még szólnak is hogy "ejjha" én robbanni tudnék... Ti ezt hogy reagáljátok le? Inkább legyek büszke, hogy az enyém?

Egyébként az asszonyt ez nem zavarja... Tudomást sem vesz róluk.



2016. márc. 20. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint,amíg nem viszed túlzásba,nincs baj a féltékenységgel. Csak vigyázz tényleg,mert ha barátnődet nem zavarja akkor könnyen hisztizhet amiatt,hogy téged ez zavar.:) de egyébként nincs baj azzal...ez tőled függ,ha úriember akarsz lenni,akkor nem nevetsz az ügyön és dicsekedsz vele,mert az gáz. De ha azt akarod akkor csak nevess és légy `büszke` arra hogy a tied. 15\L
2016. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, engem ez zavar, és mikor szóváteszem valóban behisztizik. Próbalom magam visszafogni, de biztos nem dicsekszem vele.:)
2016. márc. 20. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Néha én is igy öltözök és az én barátom sem nézi jó szemmel. Megbeszélte velem és azóta odafigyelek.

Szerintem te is beszélj barátnőddel.

Ha szeret akkor biztisan megérti majd.

2016. márc. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Kiutom a csavot a p be
2016. márc. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sosem csinálok ügyet abból hogyan öltözik fel a barátnőm, mert az ő döntése, és ő sem szól bele az én öltözködésembe sem.


A barátnőm imádja a szoknyákat meg az egybe részes ruhákat főleg nyáron. Akkor elég lengén is öltözik fel, persze neki inkább a szoknya hossza az ami eléggé rövid szokott lenni bizonyos időközönként, szép lábai vannak, magas is a barátnőm nálam is majdnem 10 cm-el magasabb 180 cm magasságával elég hosszú lábai vannak és szép formásak is neki mert jár edzeni tehát tesz ő érte hogy csinos és szép legyen. A nagyon kivágott felsőket nem szereti érdekes módon így nem kell attól félnem hogy folyton a mellét bámulják meg. Sokan megnézik őt sokszor rám is csodálkozva néznek hogy lehet nekem ilyen csinos barátnőm, amolyan irigységből. Én büszke vagyok arra hogy ilyen szép barátnőm van, de nem minden a külső mert kedves, nagyon jó gondolkodású és talpraesett is. Meg ő neki a belső értékek sokkal fontosabbak mint a külső. Persze ő neki alapból a mackósabb pasik jönnek be, interneten ismerkedtünk meg egy társkeresőn, eleinte is csak inkább barátkoztunk amikor élőben találkoztunk akkor éreztem hogy ebből kapcsolat nem lesz mert a termetem miatt láttam rajta hogy csalódott bennem, de mégis adott nekem esélyt, mert nagyon jól éreztük magunkat az első randin pont azért mert mindketten magunkba úgy könyveltük el a dolgot hogy max barátság és nincs veszteni valónk, em erőlködtünk azon hogy megfeleljünk a másiknak, egyszerűen mindent spontán, természetesen csináltunk mintha jó barátok lennénk. Gyakran kerestük egymás társaságát, állandóan hívott hogy menjek velük picit kikapcsolódni, meg mindketten imádunk túrázni, kirándulni vagy csak simán sétálni a városban. Mindig jött velem is ha hívtam valahova sosem jött azzal hogy nem ér rá meg hogy nincs ideje vagy kedve. Akárhányszor hívtam jött és időbe, meg gyakran gondolt egyet és átjött hozzám meglátogatni, de én is viszonoztam ezeket. Aztán így egymásba szerettünk és kialakult minden köztünk.


Én sosem szóltam bele az öltözködésébe meg abba hogy mikor mit csináljon meg hogyan mit vegyen fel. Én nem kiállítási tárgyra tekintek rá a barátnőmre hogy büszkén mutogassam milyen csinos szép nőm van. Egyeseknek persze ez a céljuk hogy mutogassák a nőjüket és büszkélkedjenek, én sokszor inkább kellemetlenül érzem magam hogy külsőre nem passzolunk össze igazán és félve mertem kimenni mindig vele mert féltem attól mi lesz ha nagyon durván beszólogatnak vagy valami amitől elborul az agyam. De ilyen nem igen volt inkább csak lestek ránk. Persze volt arra példa hogy a barátnőmet valami kigyúrt állat fel akarta szedni, és hiába vagyok nagy darab ő nálam jóval nagyobb meg kigyúrtabb volt. De amikor meglátott ne volt probléma, nem balhézott, lelépett és békén hagyott minket.

2016. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anyád Gibbonja :D válasza:
Én nem vagyok annyira féltékeny típus, ezért azt vallom ,hogy kit érdekel,ha az irigy cscskák beszólnak neki? Ezt ő le tudta normálisan reagálni amikor nem voltam ott, amikor meg ott voltam max kedvesen szóltak, illetve ha meg olyat szóltak ami vicces is, azon én is nevettem. Tudom ezt könnyű mondani, de ezen nem érdemes féltékenykedni.
2016. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!