Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma szerelmet vallottam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szerelmet vallottam egy lánynak, de ő nem érez semmit, ez megőrít, mit csináljak? 16/F

Figyelt kérdés
A lány vallásos, ezért ma elmentem a templomba. Virágvasárnap van, szerelemről volt szó. Osztálytársam, és nagyon jókat beszélgettünk mindig. Magamról annyit, hogy van rajtam pár kilo felesleg, és láttam már jóképűbb embert is. Szerintem nem ez a baja. Nagyon szépen elmondtam neki az érzéseimet, de ő mondta, hogy ez így nem működhet. Valaki más tetszik neki? Nem vagyok jó neki? Biztos volt már ilyen veletek is, hogy lehet az enyém? (Nem csak menőzésből szeretném megszerezni, tényleg szeretem.)

2016. márc. 20. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele hogy mi a baja. Hanem érdekled akkor felejtsd el.
2016. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, én mennyire örültem volna...:)

Szerintem, ha te nem vagy vallásos, lehet az a baja...

Írj, és segítek:) 16/L

2016. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Semmit nem tehetsz. Nem kellesz neki. És ilyenkor annál idegesítőbb nincs, mikor odamész hozzá és kérdezősködsz, hogy miért? Nem! Hagyjad! Ő ezen gondolkodni fog akarva, akaratlanul és, ha meggondolja magát, akkor azt majd észre fogod venni. De, ha ilyen gyorsan pattintott, akkor nem tartom valószínűnek, hogy változni fog a véleménye.
2016. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem pattintott egyértelműen, inkább csak nagyon meglepte. Nem vagyok nagyon vallásos, de próbálkozok, néha szoktunk erről beszélni, egyszer mellettem imádkozott, hogy megtérjek.
2016. márc. 20. 12:36
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Na akkor azt keruld el inkabb ja ilyen vallasos azok meg a csokot se hagyak
2016. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vallásos, de ember is egyben, volt már több fiúja és nem csak fogták egymás kezét.

Még annyit, hogy lelkész és hittantanár akar lenni, de cseppet sem érdekel, mindennél jobban szeretem, ha őt boldoggá teszi a vallás, engem nem zavar.

2016. márc. 20. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is vallásos vayok, de ez egyatalán nem kizáró ok nekem. Sőt meg örülnek hogyha templomba is eljön miattam :)

Szerintem csak nem voltal az esete, vagy nem áll készen egy baratra, esetleg valai fontos dolog zajlik az életében. De ne keseredj el, sose add fel. Ha egy elutasított, ne zárd el magad a nagyvilál elől, semmi értelme nincs. Persze tudom hogy rosszul eshet, de lepj tovább, keress olyat aki szeret! És sose add fel! :) szurkolok

2016. márc. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy az a baj, hogy nem vallásos vagy? Lehetséges hogy a szülei megtiltották neki h világi emberrel járjon..
2016. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!