Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még valamennyi esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valamennyi esélyem?

Figyelt kérdés

Ma úgy döntöttem hogy elmondom a srácnak hogy mit érzek iránta. Megbeszéltünk egy találkát amihez neki több mint fél órát kellet utaznia.

Amikor elmondtam nem hogy többet érzek iránta és nem szeretnék csak barát lenni, elkezdett mosolyogni nevetni és nem tudott mit mondani. Teljesen levont döbbenve.

Megköszönte hogy őszinte voltam vele és aztán néma csend. Csak egymásra néztünk de nem szóltunk semmit. Végül kiből te hogy ő is bír de csak úgy mint egy barátot és hogy nincsenek olyan érzései amik ezen túl mennek.

Utána sátáltunk és elmentünk hozzám. Beszélgettünk és mielőtt hazament megöl.



2016. márc. 22. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Van esélyed,kérdés,hogy megéri-e. Egyik barátnőm hasonló helyzetben volt kb 15 éve. Ostromolta szerelmével a kiválasztottját. Évekig várt a fiúra. Mikor annak nem volt senkije sokáig,"ráfanyalodott" a barátnőmre,össze is házasodtak,két gyerekük van. Én nem láttam/látom a nagy szerelmet a pasi részéről,de a barátnőm boldog,hogy elérte a célját.
2016. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

hazament megöl


Akkor hogy irtad ki ezt a kaka kerdest??

Esély es remeny mindig van de mas dombon kapirgalj 😁 legalabbis sztem..

16F

2016. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pl a tieden?
2016. márc. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Wow

#1 Hat ez igen !

De nemtudom hogy nallunk ugyan ez a helyzet e?


#2 bocsi es meg mielott mas is megkerdi azt akartam itni hogy megölelt

Csak a telefon ugy ezt nem gondolta helyesnek 😂

2016. márc. 22. 23:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én a helyedben hagynám ezt a dolgot,de én valószínű más típus vagyok. Az viszont biztos,hogy most hagyj időt neki,ne Te keresd. Kívánom,hogy a legjobban alakuljanak a folgaid!
2016. márc. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A srác rendes lehet, mivel nem akart lefektetni, de az a rossz hírem van, hogy én is hasonló szöveggel/viselkedéssel rázom le a lányokat.
2016. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tenyleg nagyon rendes !

Mondjuk meg csak 15.

Szerintem lehet hogy meg nincs eleg tapasztalata vagy valami...

2016. márc. 23. 11:28
 8/8 anonim válasza:

A te helyzeted teljesen megértem.

Nekem most jelenleg van egy nagyon jó lány barátom akit 2 éve ismerek és beleszerettem és amikor közöltem vele ezt akkor ledöbbent és nagyon nem tudott szóhoz jutni aztán utána az egész délutánt átbeszélgettük és nem az esélyről van szó hanem tényleg hogy megéri-e?

Mert nem biztos hogy működne és lehet utána rosszabb lesz mert én sem akarom elveszíteni meg ő se engem és azok után amikor beszéltem vele azóta azok gondolkozok hogy: maragjunk csak barátok vagy próbáljuk meg.

Maximum várni tudsz és tényleg had keressen ő téged.

Remélem sikerülni fog sok sikert. :)

2016. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!