Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mérges rám akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mérges rám akibe szerelmes vagyok, mit csináljak hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés
Most sajnos jön a tavaszi szünet, ezért élőben nem bírok vele beszélni. Tehát az van hogy Facebookon szerelmet vallottam a lánynak, de elutasított. Viszont írtam neki párszor még hogy kérlek, de nem. Voltam olyan hülye hogy írtam neki egy szívet meg egy puszilós smiley-t. Másnap a suliban amikor meglátott, akkor el is futott tőlem. Megtudták az osztálytársaim, hogy szerelmes vagyok belé, és elkezdtek engem és őt is piszkálni, le is fogták hogy menjek oda hozzá, de nem nézett ki szomorúnak. Egyébként nem vagyunk osztálytársak, ő eggyel lejjebb van. Amikor mentem haza megláttam őt és voltam olyan hülye hogy fütyültem neki, de messziről. Aztán ott volt a haverom is, és mondta neki hogy elege van belőlem, meg panaszkodott rólam. Amikor hazaértem írtam neki hogy bocsi, meg hogy kérlek írj vissza de azóta sem válaszolt, nem is látta még. Aztán rám írt a barátnője, hogy hagyjam őt békén. Most már nem az a lényeg hogy járjunk, hanem hogy legalább barátság legyen köztünk, mert szeretném hogy az életem része legyen. Mit csináljak most? Nagyon rossz a kedvem miatta és sírok is. Csak annyit szeretnék hogy ne fusson el előlem mindig mikor meglát, hanem ugyanúgy legyen mint régen vagy még jobb is. Régen egyébként mindig köszönt mikor megláttam, és szerintem kedvelt engem. Ezt szeretném visszahozni, és esetleg szeretném hogy ugye barátság legyen köztünk. Kérlek segítsetek, mert ezt nem bírom ki!

2016. márc. 23. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Megertelek ez nehez, de persze, hogy elfutott gondoljj bele neki milyen lehetett, az, hogy lefgotak meg te futyulgetsz neki ilyet inkabb a bunko sracok csinalnak. Mondd a baratnojenek, ha neked nem ir vissza, sajnalod tenyleg es nem igy akartad. Vagy, ha az sem talan idobel jobb lesz a viszonyotok. Bocsi az ekezetekert. 15/L.
2016. márc. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De a barátnője meg azt írja hogy nem kell bocsánatot kérni csak hagyjam békén őt.
2016. márc. 23. 18:10
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor ennyi. Ez elúszott. Most egy életre megtanulod, hogy nem úgy szerezzük meg egy lány szívét, hogy csesztetjük.

Egyébként hány évesek vagytok?

2016. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én 14 ő 13.
2016. márc. 23. 18:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de tényleg nem kellett volna fütyülgetni meg lefogni, igaza van az elsőnek, ezt a bunkó srácok csinálják, ráadásul még ijesztő is ez a lefogós dolog.

Szerintem írd le neki ezt, amit ide is. "Ne haragudj a történtek miatt, nagyon sajnálom, ígérem, nem fordul elő többet. Lehetne szó arról, hogy elfelejtjük, ami történt, és barátok maradunk?" Ilyesmit.:)

17/L

2016. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnalom, de akkor tenyleg csak bekenhagyni tudod. 1 valaszolo vagyok.
2016. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ha esetlegesen bejöttél a lánynak,akkor még van némi esélyed.Szerintem csak túl sok volt neki hogy így hirtelen a semmiből vallottál neki szerelmet.De egyet biztos ne csinálj!Ne irogass neki állandóan meg ne tapadj rá a suliba is.Ha egyedül van akkor meny oda hozzá és ha elfut valami ilyesmit mondj neki:„Várjál csak meg akarom beszélni ezt az egészet!"Aztán mond meg neki hogy (légyszi ne sértődj meg) bunkó voltál, a csajozásban meg nem vagy otthon és ezt nem így akartad.A fütyüléses téma meg…Hát én megértelek,énis már mondtam egy csomó hülyeséget a pasiknak.Habár te ezt csináltad de külön is kérjél ezért is bocsánatot mert hát a lánynak biztos kellemetlen lehetet.Ha ezt elmontad utána már ne emlegesd fel.Így könyebben el tudja majd felejteni.És már egy darabig már csak barátként közeledj.Várd majd meg amíg ő lép.

Sok sikert!

2016. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Van egy ötletem. Én is majd rosszul bánok vele, vagy is nem köszönök neki, nem nézek rá sose, meg ilyesmi, és akkor majd megbánja, és megbékél velem.
2016. márc. 24. 11:30
 9/11 anonim válasza:
Így nem fog megbékélni veled.
2016. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ez szerintem nem sokat fog segíteni.Maximum azt fogja mondogatni másoknak hogy végre békén hagyod.Bocsánatot viszont mindenképp kérj!
2016. márc. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!