Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Velemeny errol a sziturol/kerd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velemeny errol a sziturol/kerdesrol?

Figyelt kérdés

Nos, 16/f vagyok, van ugymond egy tavkapcsolatom, ami most lenyegtelen. Rettentoen szeretem a lanyt, soha az eletben nem szerettem meg SENKIT ennyire. Masfel honapja csak beszelgettunk skypeon, irogattunk facebookon ugye, viszont multhet szombaton volt tali, es meg annál is jobban megszerettem (ami ugyanugy kolcsonos),mint eddig.

A kerdesem az volna, hogy szerintetek felkellene tegyem azt a kerdest neki, hogy "Leszel-e a baratnom?"

Mert hogy haverom mondta, hogy altalaban orulni szoktak a kerdesnek.

En meg teljesen feleslegesnek, es hulyesegnek tartom, mivel nagyon szeretjuk egymast..

Szerintetek?


2016. márc. 24. 20:51
 1/3 anonim válasza:
Egy lánynak sokat jelentenek az ilyenek:D csak még jobban megszeretne szerintem , nagyon aranyos dolog amikor ilyet csinál a fiú. és ha szeretitek egymást akkor nincs mit veszteni. Szerintem tedd fel neki a kérdést mindenképp
2016. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már mondtátok egymásnak, hogy szeretitek egymást, szivecskéket írkáltok meg ilyesmik, akkor szerintem nem kellene, mert lehet, hogy megsértődne, hogy "miért, eddig mi volt köztünk?!".:D de ha nem, akkor persze, örülni fog:)
2016. márc. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, ertekeltem. :)


Igen, mar joideje vagyunk olyan viszonyban, hogy en azt gondoljam, hogy meg kellene-e egyaltalan kerdezzem.

Nem is az, hogy szivecskeket irogatunk,(Azt mar miota) en vele szeretnem leelni az eletem, amit joforman naponta kozlunk egymasnak. :)

2016. márc. 25. 05:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!