Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányoknak az idősebb vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak az idősebb vagy a fiatalabb fiúk jönnek be általában?

Figyelt kérdés
Kort is,légyszi.

2016. márc. 28. 14:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
26%

Idosebb, 1-2evvel:) 16/l

Es van olyan, hogy a lanyok erettebbek, mint a fiuk!;)- kivetelek leteznek😄

2016. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
86%

Sok nőnek azért jönnek be az idősebb palik, mert a vele egykorú vagy fiatalabb srácokat gyerekesebbnek hiszik és van aki ezt be is bizonyítja a lányoknál.

17F

2016. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%

10-esnek igaza van:


Ha mindenféle szemszögből nézzük akkor ez a "lányok korábban érnek ,mint a fiúk" egy nagy répasság.

Csak a qwák gondolkoznak így ,ha tetszik ,ha nem.


Üdv!

2016. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
25%

13-as...

Azért gondoljuk, hogy a lányok korábban érnek, mert "néhányan" már bebizonyították nekünk ezt:/

És magamra ezt pont nem értem, mert én nem érzem, hogy érettebb lennék, sőt:D

2016. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
65%

# 14:


Minden ember más ,ez tény.

De sok korombeli csajjal beszéltem/beszélek és amikor megtudták ,hogy egyidősek vagyunk ,leesett az álluk...

Azt hitték ,hogy sokkal idősebb vagyok (mind fizikálisan ,mind mentálisan) ,szóval ennyit az "érettségről".

2016. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
44%
Testileg lehet előbb, azt aláírom. De eddig akárhányszor esélyt adtam lánynak, hátha rácáfol a korára, hát szó szerint elijesztett. Akinek van tapasztalata, tudja hogy egy 15-16 éves lány még gyerek, és nagyon sokat számít ebben az időszakban az a 2-3 év. De ne legyen igazam...:) 10-es voltam
2016. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
28%
Nekem igazából teljesen mindegy. Régen kifejezetten féltem az idősebb fiúktól, de mostanában már nem annyira. 1-2 év korkülönbség belefér, úgy hogy akár lehet ő a fiatalabb. 15/L
2016. márc. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
56%
Idősebbek. Max 3 év. 17/L
2016. márc. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
28%

Hat nalam az egy evvel fiatalabb a min es a max az a 6-7ev

18l

2016. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%
14 éves vagyok, itt számít, hogy két évvel fiatalabb, vagy idősebb, de ha csak pár hónap van köztünk (talán egy év), esetleg ha bizonyított, akkor miért ne lehetne fiatalabb. Eddig viszont még csak idősebb fiúm volt - köztük az egyik olyan gyerekes volt, hogy én is csak néztem. Sokkal idősebb ne legyen, például én döbbenek meg, ha egy 18+os kikezd velem, hiszen én hozzá képest egy kislány vagyok. Nem mondom magamat érettebbnek a koromnál, ezt eldönti mindenki magának.
2016. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!