Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ötlet? Csináljak valamit vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötlet? Csináljak valamit vagy tegyek úgy mintha nem tudnék róla?

Figyelt kérdés

Szóval.... Tavaly az egyik fiú osztálytársam már úgy mond legjobb fiú-lány barátok lettünk vagy, hogy kell mondani....

De belém szeretett ami azt illeti nekem is tetszett de...

Bevallotta nekem kérdezte, hogy én is az vagyok e... Mondtam,hogy tetszik...

Majd a legjobb barátnőmmel folyton mondogatta... Még egy csomó másnak hogy szerelmes belém... Nekem többet nem mondta hanem a barátnőmmel üzenetet a kérdést"játék e vele?"...(amúgy sok lány barátnője volt és van )

Majd mivel ,hogy jártunk táncra így fellépünk egy bálon.. A végén még csak simán tancoltunk a felnőttekkel. Engem felkért egy idősebb fiú ő nem is nagyon táncolt... Akivel táncoltam bólogatott nekem...stb.. Szóval eleve tetszett szerelmes lettem annyira,hogy még sírtam is miatta... (Azaz magamba) amikor megtudtam hogy ki a barátnője....

Majd személyesen is megkérdezte, hogy járnánk e... (Nem mondom azt, hogy most hűde érett vagyok de azóta sokat változtam gondolkodásban azért szerintem érettebb vagyok)

Én még jó de titokban barátnőm még elkezdett járni a haverjával szóval azt csináltuk mint a mostani ötödikesek ugyanazt... Elmentünk az osztállyal kirándulni elmentünk egy láthatatlan kiállításra ahol fogtuk egymás kezét( 😂 utólag kicsit cikinek érzem)

Kaptam tőle egy ajándékot amit nem is akartam elfogadni de mivel láttam rosszul esik neki elfogadtam...

Majd gondolkodtam és rájöttem milyen rossz ötlet volt... Szakítottam...

Ugye a barátságunk tönkre ment néha bunkó volt nem érdekeltem....

....... Másfél éve elteltével végre kezd rendbe jönni a barátságunk... De az egyik barátnőmmel legjobb haverok lettek... és féltékeny vagyok nem szerelem, hogy nem velem van hanem, hogy mi is ilyenek voltunk ilyenkor olyan rosszul érzem magam és amikor a barátnőm kiisjelenti, hogy ő a legjobb fiú haverja akkor 🙈🙉🙊

Ez semmi mert túl tettem magam és elvagyunk NA DE van egy gond megint azt hallom (a másik )barátnőmről, hogy minden áldott nap elmondja, hogy szeret (nagyon bizalmas kapcsolata van a lányokkal és pont a barátnőimmel) szóval nagyon sok dolgot elmond.... Elég olyan, hogy is mondjam személyes..... És én nem tudom hogy viccből mondta e ezt vagy komolyan de ezt mondta a barátnőmnek:"szüzen fog meghalni" , meg hogy "szeret"

És én meg ??? 😮😮😮😮😮😮😮

Tegyek úgy mintha nem tudnék arról, hogy szeret még vagy beszéljek vele????

Tudom kicsit hosszú lett... Bocsi.. A helyesírási hibákért is bocsi... Mindent átír a telóm és nem győztem már javítani.... Aki elolvasta és még válaszol is annak nagyon köszönöm!!!

Ja amúgy hetedikesek vagyunk



#fiú #lány #szerelem #barátság #szenvedés #fontos #barátságból-szerelem #szerelemből-barátság
2016. márc. 28. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi járnék e vele? Atírta a teló
2016. márc. 28. 17:16
 2/8 A kérdező kommentje:
Bókolgatott*** bocsi!!
2016. márc. 28. 17:18
 3/8 Dreamer88 válasza:

Ő érdeklődik irántad és a leírásod alapján te se agy közömbös.

Szerintem adjatok magatoknak még egy esélyt :)

2016. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ de nem szeretnék!! Nem érzek iránta semmi olyat meg zavar hogy most már magasabb vagyok jó lehet ez csak engem... De ez van...

Meg mimdenki ezt mondja de én épp az ellenkezőét...

Egy csomóan azzal indokolják, hogy:"de olyan cuki" én meg igen cuki oké de nem szeretem...

Jöhetnek még válaszok...

De köszi azért!

☺☺☺

2016. márc. 28. 17:23
 5/8 anonim ***** válasza:
BESZÉLJ.
2016. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!
2016. márc. 29. 08:17
 7/8 anonim válasza:
Velem is nagyjából ez volt amikor 6.-ban összejöttem a mostani szembe szomszédommal akinél 3 hónappal vagyok idősebb. Én szakítottam vele, mert már elegem volt abból, h milyen nyálas dumákat nyom le nekem meg amúgy sem működött a dolog... Lassan egy éve, hogy végleg szakítottam vele (8.-os vagyok) de még mindig szeret... és bunkó... mint ahogy veletek van. Csak imponálni akar neked, hogy visszaszerezhessen téged. Szóval ha még mindig szereted akkor beszélj vele, ha nem akarsz semmit akkor küldd el a francba :D
2016. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja már nem bunkó sőt most szerintem elvagyunk csak nem nyíl felém mint ami előtt jártunk... De nem tudom, hogy beszéljek e mivel ő lehet nem is tudja, hogy tudom... ☺😂
2016. márc. 29. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!