Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valjak szerelmet vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valjak szerelmet vagy hogyan vezessem rá hogy nekem bejön és többet szeretnék tölle? (Egy kapcsolatot)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Nagyon nagyon tetszik nekem egy 17 eves fiu , mar reg ota "ismerjuk" egymas latasbol mert egy barati tarsasaghoz tartozunk, de most par honapja kezdtunk el jobban beszelgetni , és nagyon megtetszett és mar ugy erzem h szerelmes is vagyok mar belé. De ő még a volt kapcsolatan ragodik aminek 4 honapja vege, es nem akar még komoly kapcsolatot es igy meg nemis probalkoztam megemliteni pl hogy jo lenne talalkozni vagy valami mert felek akkor visszazarkozik tollem. Lecci segitsetek, annyira jo volna vele komolyabb dolgokba lenni vele csak nem merek sehogyse nekiindulni. Es tudom h a fiunak is tetszek mert mar mondta egyszer nekem. :/

2016. márc. 28. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondod, még a volt kapcsolatán rágódik. Szerintem rángasd ki ebből a depis hangulatból és beszélgess vele erről vagy bármiről az ég világon. Vesd fel mint gondolat hogy pl.: Megyek holnap a parkba Nincs kedved velem jönni? stb. ÉS amúgy, nem baj az ha észrevesz jeleket hogy nyitott vagy felé és tetszik neked, hátha az ő gondolatai is elmennek ilyen irányba. Érdemes minnél több időt együtt töltenetek hogy jobban megismerjétek egymást. Sok sikert!
2016. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást evvel erőt is adtál nekem, de mit vagy hogy kezdjem el mert pl most is olyan szotlan ha beszelek vele es majnem mindig en kerdezek.
2016. márc. 28. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem is tölts vele együtt minél több időt, de szerintem inkább próbáld meg a beszélgetéseket abba az irányba terelni, hogy ne "csak barátként" beszélgessetek és lehetőleg inkább ne a volt kapcsolatáról, ami miatt kesereg, mert akkor csak a barátzónába kerülsz. ha elkönyvel lánybarátnak, akivel minden gondját megbeszélheti, akkor mire kilábal a korábbi szerelemből, elkezdheted hallgatni, ahogy más lányok után kezd epedezni.

inkább próbáld elérni, hogy jól érezze magát veled, jól szórakozzatok, nevettesd meg, teremts olyan helyzeteket, amiben érezheti, hogy te lány vagy és érdeklődsz iránta, ő meg férfinek érezheti magát veled. szerintem így könnyebben kialakulhat köztetek valami.

2016. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm , sokat segitettél mar fogunk is talalkozni az egyik nap es ő hivott el moziba .
2016. márc. 29. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:

sok sikert és boldogságot!

,-))

2016. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!