Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet vallani ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallani ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit ismerek neten keresztül két éve. Eleinte csak beszélgettünk neten kb. fél évig. Bár végig nagyon titokzatos volt,

(alig akarta elárulni a nevét, korát, hol lakik stb.) jól elvoltunk és sokat tudtunk meg a másikról. Majd hirtelen eltűnt pár hónapra. Kb. két hónapja ismét megjelent, és sokkal nyitottabb lett. Sokkal közvetlenebb, többet árul el magáról.Azelőtt nem küldött képet magáról, hívást sem akart, se webkamerát. Most, szinte minden nap beszélgetünk Skypeon hívásban. Sokszor fentmaradunk csak a másik miatt hajnalig amíg egyikünk ki nem dől. Egyszer webkameráztunk is csak az enyém azóta bedöglött, és csak úgy vállalná be ismét ha én is kameráznék.


Kezdek beleszeretni. Nagyon megfogott a stílusa, a viselkedése. Aranyos, vicces, laza, okos, egyszerűen tökéletes számomra. Viszont össze vagyok zavarodva.

Olyanokat írunk/mondunk egymásnak mintha együtt lennénk, szíveket küldözgetünk, öleljük egymást -persze csak írásban..-. Elég sokszor perverzkedünk is (persze csak mértékkel :D)Tettem már utalásokat is, és pozitívan fogadta.

Viszont mindig mondja, hogy hány közeledést utasított már vissza, néhányat részletesebben is elmesél, és azt mondja hogy neki nem kell fiú és egyedül fog maradni.


Mivel így elvagyunk, azon gondolkozok hogy elmondom neki mit érzek, és ez egyre jobban erősödik.. Viszont nem tudom hogy kölcsönös e(hiába vannak jelek, de ugye ott van a "nem kell fiú" rész is). Félek hogy egy balul sikerült vallomással elveszíteném mint barátot, amit pedig szeretnék elkerülni. Élő találkozásoknál más lenne a helyzet, mivel látnám rajta hogy mit szeretne. De egyelőre nem akar élőben találkozni így marad az internet.



2016. ápr. 20. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát de ember. HA neten beszéltetek, te meg azt állítod:"alig akarta a nevét elárulni"-WTF? Hogy kaptátok meg akkor egymást neten?
2016. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A net nem csak a frászbuk. Skypeon pl. lehet csak a felh.neve van megadva, azaz honnan a rákból tudhatná a nevét? :D
2016. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anonim chat oldalon ismertem meg :D
2016. ápr. 20. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!