Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Azok a lányok úgymond a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Azok a lányok úgymond a menők/ tetszenek nektek akik isznak, cigiznek drogoznak? 14/L

Figyelt kérdés
Olyanokat lehet egy csomót látni, hogy 14-16 éves lányok annyit isznak hogy utána a földön fetrengenek, Tisztelet a kivételnek!:)
2016. ápr. 24. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne drogozzon... Ivásnál tudjon mértéket tartani, ha meg cigizik, ne legyen láncdohányos: napi 1-2 szál.
2016. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

14 biztos nem.

17-18 a pia belefér meg attól függ melyik drog (kávé is az lol, de szerintem a fűvel semmi baj amig nem vagy rászokva)

de 14 évesen mindenki fiatal minenhet amit felsoroltál.

És akik szerint ez "menőség" pont nem az, ezt kéne szégyenleni

2016. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
nálam egyik se gáz... Annyi hogy ne akarjon nélkülem buliba menni, ha tudja hogy rámászik részegen bárkire. De mivel ezekre én is nyitott vagyok, közös programnak tökéletes.
2016. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó :D
2016. ápr. 24. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez számít menőnek. De a normális fiúknak ezek soha a retkes életben nem fognak bejönni. 14/L
2016. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Dögöljenek meg a retkes pics&jukkal együtt ez nem menő...
2016. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Ó hogyne lenne menő, majd pár év múlva a májátültetés és a rehabilitáció lesz a menő a körükben meg a minimálbér. 15/F nyugi van egy szűk rétegünk nekünk fiúknak akiknek nem ilyen az érdekeltsége, csak mi nem vagyunk senkinek sem az érdekeltsége.
2016. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7-es

Az tuti hogy azok ott kötnek majd ki. Semmi nem lesz belőlük. :D

És igen ritka a normális fiú is. :))

2016. ápr. 24. 21:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem menő ezek ostoba gyerekes döntések és rossz felé visznek viszont az alkoholt úgy gondolom hogy fogyaszthat bárki de ne menőségből hanem azért mert jól esik és ízlik nekm speciel 8-11 éves korom óta szeretem a sört a bőrt nem igazán kedvelem de a pezsgőt is szeretem rumot is a pálinkát sem szeretem ha éppen megkivanod akkor igyal de tarts mértékét szóval inkább addig qmedgnjol esik és igyál utanva vagy közbe vizet
2016. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az én fejemben ez úgy néz ki hogy csak az a lány jöhet szóba aki nem iszik nem cigizik nem drogozik és nem szeret bulizni...nyilván ez a tökéletes toleranciával (ami ugye mindenkinek jár) napi 1-2 szál cigi max bulizni néha de ott sose legyen részeg mert a részeg ember megbizhatatlan ki tudja mikor maszik rá egy másik pasira...mert én tuti nem fogok elmenni vele buliba...(én normálisnak tartom magam ahogy a környezetem is annak tart ilyen téren)
2016. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!