Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek bejönnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnék?

Figyelt kérdés

Tudom volt már sok ilyen. De naaa kíváncsi vagyok :)


Külső: 156 cm magas vagyok. Átlagos testalkattal. Barna szem és haj. Szemüveges is vagyok :D . Nem öltözködöm r#bancosan.


Belső: Elég csöndes vagyok. Szeretek barátkozni megismerni új embereket. Kedves, magabiztos vagyok. Én inkább a " megtartom magamnak a beszólásomat" típus vagyok :D Jah meg romantikus vagyok


Amit még lehet rólam tudni 14 éves lány vagyok :3 Szeretek focizni átmenni haverokhoz barátokhoz. Imádok rajzoni meg hétvégénként Wot-ozni :D (nyugi nem vagyok nagyon kocka) :D 3-4 tanuló vagyok. Na ha még valamire kíváncsiak vagytok akkor írjatok :D



2016. ápr. 24. 21:36
1 2
 1/17 eznemlényeges ***** válasza:
Ezek alapján igen
2016. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, de igen pár év múlva :D
2016. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom
2016. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem tetszenél.

Miért?

Alacsony vagy.

Csöndes vagy.

Magadban tartod a véleményed.

3-4 tanuló...


A korod meg az utolsó, de amiatt sem.

2016. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt mit befolyásol, hogy valaki milyen tanuló?
2016. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem figyel eléggé az előmenetelére. Szóval nincs előtte egy elképzelt út, amit követni szeretne.

Emellett nem lehet tudni, hogy mikor változik majd a véleménye ha netalán jelenleg valami szakmunkás szeretne lenni, és jó jegyekkel ezáltal jó érettségi eredményekkel könnyebb más területre evezni.

Na de ne beszéljek már egy tizenévesnek a felnőtt dolgokról. :D Nyugi, egyszer majd rájössz.

2016. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
na igen itt azert szerintem is vannak gondok...az hogy alacsony vagy agyon szerintem nem baj elvergre nem te tehtesz róla és szerintem amugy is cukik az alacsony lanyok de az atlagos testalkat az nem az igazi...a sportos a legjobb és az atlag sajnos duci nem sportos... az hogy csöndes vagy az nekem bejön mert utalom a hangos rib**cokat de az hogy emgtartod magadnak a velemenyed nem egy erős jellemre vall ami meg ütközik a magabiztossaggal és a hatarozottsaggal...az hogy focizol rendesen kizaro ok nalam minden egyes focista hülye mint a valagam és eleve egy lany ne focizzon azt hagyja meg a fiuknak menj tancolni vagy balettozni azt meg mi hagyjuk meg nektek...az hogy szeretsz rajzolni szeritnem menő főleg ha tudsz is de az hogy szoktal jatszani engem taszit foleg hogy online... és 14 evesen ha nem vagy evvesztes akkor 9. es vagy de akkor 1 honapon belül töltened kéne a 15 öt szoval nagyob valoszinuseggel csak 8. os vagy...és aki nyolcadikban nem kepes elerni egy 4,5 ös atlagot az aztan teljesen hülye...könyörgöm általánosban tanulni sem kell és 4,5 vagy...vagyis meg lusta is vagy...buta és lusta...lehet te lennél az utolsó lány akivel összejönnék...de ne vedd sértegetésnek ez az én véleményem ha tetszik ha nem 17/F
2016. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 eznemlényeges ***** válasza:
Utolsó általánosban én 2-3 órákat tanultam és 4-es voltam, szóval nem tom te milyen könnyű iskolába jártál
2016. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, szerintem semmi gond nincs veled. Alacdony vagy, dehát egy lánynek ez a "dolga". Az átlagos testalkat, az olyan... átlagos (nincs baj vele). Gondolom a "megtartod magadnak a beszólásodat" azt takaja, hogy nem szólogatsz be az embereknek... nem különösebb probléma. A foci jó sport, szeress csak sportolni.
2016. ápr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Stef87HUN ***** válasza:

A magasságoddal ne törödj most még sztem 20 éves korodig még simán nőhetsz ;) Egyébként már előttem említették,h akár vonzónak is találhatják a srácok ezt az alacsonyabb magasságot, mert kiváltja a védő ösztöneiket (halkan megjegyzem,h csak a férfiakét, nem csupasz csigákét) ;) :P

Az alakoddal bármit mondanak is csak akkor törödj,ha te rosszul érzed magad a bőrödben!

Kicsit el vagy kavarodva sztem :)

Magabiztos szeretnél lenni, de csöndes típusok egyáltalán nem azok... Ők/Mi inkább az őszinteségről és kritikus gondolkodás módról/módunkról vagyunk híresek. ;)

Hozzád hasonlóan szívesen ismerkedem nemtől kortól függetlenül :D írj privit,ha szimpi vagyok :P 28F

2016. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!