Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első szerelem. Belevágjak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem. Belevágjak? Vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

10. -es vagyok, 16 éves még sosem voltam szerelmes, így sose volt kapcsolatom.

Mivel olyan szakmát tanulok,ami kissé fiús,egyedül vagyok lány az osztályban.

9.-ben szerettem bele egyetlen rocker osztálytársamba, akivel rengeteg közös van bennünk. Ő is rocker, vidám, vicces és jófej.

Hamar megtudtam, hogy apám ismeri az ő apját. Ugyanaz a foglalkozásuk. /polgármester/

Ugyanaz a neve a testvéreinknek. Sőt, a kb 40 kilóméter távolság ellenére ugyanaz még a házszámunk is.

Márciusban vele voltam koncerten /Kárpátia, Ossian/.

Fantasztikus volt.:)

A suliban jól kijövünk, és gyakran vagyok depressziós, stresszes az iskolai terhelés miatt, de Ő mindig megnyugtat, megnevettet.

Olyan jó, mikor leül mellém a földre és mondja a hülyeségeit, úgy szeretem. Szép kék szeme van, akár csak nekem. :'D

Minden hülyeségben benne van, vannak néha őrült ötletei.

Ugyanazt az idegen nyelvet tanuljuk.

Mindketten gördeszkázunk, persze ő már profi(:

Ő januárban lesz 18, én pedig februárban leszek 17.

/Neki eddig egy barátnője volt, júniusban 3 hétig, csaj kidobta, mert nem illettek össze./

Idén, márciusban újra voltunk Kárpátia koncerten, nem voltam elég erős, hogy bevalljam neki.

Ő hozta a szokásos formáját. Egy helyi férfi felismert engem, és mondta Neki, hogy vigyázzon rám.:) Ezen sokáig mosolyogtam még magamba.

Szóval, úgy érzem azóta kicsit erősebb lettem.

Sokan mondogatják, hogy osztálytárssal járni átok, rossz, felesleges, úgyis dob. A szüleim is így ismerkedtek még, még általános iskolában.

Szerintetek mit vesztek bele bevallom neki? Hogyan tegyen?

Nagyon szánalmas vagyok?



egy 16 éves elkeseredett lány



2016. máj. 1. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy az, ez nagyon aranyos, menni fog, és ő is odavan érted! Hajrá! :)

16F

2016. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mi osztályunkba 3 pár is van és már régóta együtt vannak, köztük mi is (9 hónap):D Szóval ebből a szempontból működhet. Viszont, ha megmondod neki és ő nem így érez, egy jó barátod veszíted el és utána ciki lesz a dolog. Mondjuk szerintem megér egy próbát, én nem kínoznám magam tovább. 18f
2016. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fruzs33 ***** válasza:
Próbáld meg. Mit veszíthetsz vele? Minden szempontból összeilletek.
2016. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján simán bele lehet vágni, csak egyetlen egy baj van. Mégpedig az, h osztálytársak vagytok. En soha nem jarnek osztálytárssal. Véleményem szerint, akik osztálytársak csak azert nem szakitanak (persze ha nagyon nagyon szeretik egymást evidens, h nem szakitanak), mert utana egymast kell nézni allandoan. Es valljuk be őszintén, egy szakítás utan, jo messzire elkerulned, nem egy légtérben lenni vele 😊. Ez az ÉN SZEMÉLYES véleményem. Szoval én nem akarok beleszólni, csak elmondtam, h én h látom a dolgokat. A te életed, a te döntésed 😊 Sok sikert!
2016. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hogy hívják a tesóitokat? :D


elmeséled bővebben, hogy ismerkedtek meg a szüleid? :)



amúgy hajrá, összeilletek! ;)

2016. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szia :)

Előszöris egyáltalán nem vagy szánalmas. Ezt rögtön verd ki a fejedből!

Szerintem már régen elkellettvolna neki mondanod, hogy mit érzel iránta. 2 év...Hát nagyon erős csajszi lehetsz :) A leírtak alapján tök jól elvagytok, mint barátok. Éppen ezért keresd meg a megfelelő pillanatot és mondd meg neki, hogy valami fontosat szeretnél neki mondani. Aztán elmondod a tényt h szereted, és hozzateszed, hogy reméled ezzel nem teszed tönkre a barátságotokat, s ha ő nem úgy tekint rád, akkor ezt te megérted, és szeretnéd, hogy ez a beszélgetés többé ne említődjön. Elég nehéz lesz, ha így van, de van egy olyan érzésem, hogy a szeretek szónál kontrázni fog egy énistégeddel vagy egy csókkal ;) A lényeg, hogy légy természetes és persze optimistán állj a dologhoz. Légy ügyes és Hajrá!

Egy neked drukkoló korodbeli csaj :))

2016. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja és baromság, hogy osztálytárssal nem mer így s úgy. Elég érett fejjel ez teljesen megoldható dolog
2016. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat és a gyors válaszokat.:) ment a zöld kéz

Attól félek igazán, hogy ha nem kellek neki,nem fogok tudni a szemébe nézni.

Meg a másik..a szülei. Mi van ha nem fogadnak el?

2016. máj. 1. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:
miért ne fogadnának? ha normális szülei vannak, biztos elfogadják a fiuk választottját :)
2016. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!