Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vele maradjak vagy hagyjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balaton1234 kérdése:

Vele maradjak vagy hagyjam elmenni?

Figyelt kérdés
26 eves lany vagyok a fiu 24 nekem van 2 kislanyom neki nincs gyereke, a lenyeg az hogy angliaban lakunk itt megismerkedtunk 8 honapja vagyunk egyutt felolem nagyon szep volt a kapcsolat es egyutt laktunk 7 honapon keresztul, aztan at kellett koltoznunk edesanyamekhoz , itt idegesebb termeszetubb lett es elkuldtem h mennyen vissza az anyjahoz az idegessege azt takarja hogy csipkedett kicsit utogetett hogy ideges legyek, csunyan beszeltunk, aztan elkuldtem vissza ment az anyja hazaba es anyam meg mondta hogy ha elkuldom tobbet nem johet vissza, es tenyleg nem is engedi vissza, anyamnak is van igaza mert alig dolgozott habar munka mostanaban nem igazan volt, majd most fog beindulni a munka jovo heten , es szeretnenk gyujteni penzt hogy visza mehessunk magyarba es vegyunk hazat, anyam azt mondja hogy csak kihasznalt engem eltartatta magat, habar en nem igy gondolom hiaba nem dolgozott sokat, nem tudom mit tegyek nagyon szeretem, a gyerekek is elvannak vele, mit tegyek? kuldjem haza magyarba ? mert mar vasarnapra az anyja megvenne neki a jegyet, es ha haza megy akkor szerintem ott vege lesz a kapcsolatunknak, vagy mit tegyek?

2016. máj. 5. 09:46
 1/4 A kérdező kommentje:
es ha vege lesz a kapcsolatunknak nekem soha tobbe nem fog kelleni senkisem mivel bele vagyok betegedve olyan szepseges es edi vicces imadom, inkabb maradok egyedul a 2 gyerekemmel mar sosem kene senkisem , vagy o vagy maradok egyedul, es bele gondolok hogy olyan unalmas eletem lesz nelkule mert o beragyogta a napjaimat , az elott 6 evig voltam hazassagban de a 6 ev alatt nem kaptam fele annyit sem lelkileg mint a fiutol 8 honap alatt, kerek mindenkit aki csak tud mondjom nekem velemenyet mert nagyoon fontos , koszonom
2016. máj. 5. 09:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ujjetek le negyszemkozt beszeljetek ne hallgass senkire mert nem erdemes lehet anyukadnak igaza van lehet hogy nem ti beszeljetek meg ez az elso mindig!!! A kommunikacio h szeret e teged hogy mit akar stb tessek beszelgetni
2016. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Két gyereked van, elsősorban róluk gondoskodj! Ha volt hol laknia, szerinted minek költözött a ti nyakatokra? Az ingyen koszt+kvártély+szex miatt! Ütögetett és csípkedett, szerinted ez egy szerelmes férfi? A gyerekeid ezt látták, hogy az anyjukat néha megrakja, néha üti egy idegen pasas... szerinted ez milyen hatással volt rájuk?! Szégyelld magad. Istenadta jogod ostobának lenni és kihasználtatni magadat a férfiak által, de NEM AKKOR, HA MÁR VAN KÉT GYERMEKED IS! Eleve miért a tini kategóriába írtál? Felnőtt nő, kétgyermekes édesanya vagy, nem pedig egy gondtalan tini! Sürgősen nőj fel, majd csak azután futkoss férfiak után...
2016. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2016 ban tettem kinezt a kerdest, szet váltunk egy életre,a gyermekeimmel élek azóta is, jobb is volt hogy haza zavartam, habár a szívem még mindig őt szereti, de nekem nem kellene ha gyémantbol lenne se.
2018. ápr. 9. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!