Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne egy gondom, segítséget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulio^^ kérdése:

Lenne egy gondom, segítséget kérnék, sok a probléma a barátnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy túl sokat mutattam ki magamból, az első egy hétig nagyon megvolt halva értem, a második-ig is.de utána mintha megunta volna, túl sok mindent adtam meg neki, mindent megadtam neki amit tudtam.ő egy furcsa lány vagyis úgy nemtudom..halálosan szeretem,még mindig szeret, de egy ideig még barátságot akar és utána kiderül, hogy mi lesz.aztmondta, hogy szeret, de néha szeretne rám baráti szemmel nézni, vagyis sok amit nyújtok neki.kb ez 4 napja történ, mind a ketten 15-évesek vagyunk, ő most lépett ki egy kapcsolatból és velem kezdte.az összes barátom aztmondta, hogy nemérdemel meg! És igazuk van, de engem ez nemérdekel, aztmondták, hogyha újra működne akkor elrontom az életem és megint esek, de én aztmondtam nekik ha elrontom az életemet akkor csakis miatta, vele rontsam el...még idő kell neki, de még mindig szeret, nemszerete moat kapcsolatot...most halt meg a keresztanyukája és aznap volt ez az egész.sok véleményre vagyok kíváncsi és, hogy a keresztanyja miatt is lehet ez? Köszönök minden választ!

15/F


2016. máj. 5. 17:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen!ezt fogom tenni,megertem,hogy ido kell neki!es lehet,hogy par het es lehet,hogy egy honap.megeri ra varni,mert az eletemet adtam neki oda...hiaba vagyok 15 eves,ezert senkise becsuljon le!hihetetlen dolgokon mentem at igyis es mas ezt pszhiologus nelkul nem birna.megteszek mindent a boldogsagaert mert nekem az jelent mindent!koszonom az eddigi valaszokat!
2016. máj. 5. 22:17
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy-két hét tényleg nagyon rövid idő, én ezalatt még azt sem tudom eldönteni, hogy ki elmebeteg, és ki az, aki esetleg nekem való. Lehet, hogy szeretne jobban megismerni, mint embert, fájdalmas most neki megnyílni annyira érzelmileg, ahogyan egy kapcsolat igényelné.


Ha az ember szeret valakit, sokkal sebezhetőbb, az igazi, mély bizalom kialakulásához pedig sokaknak idő kell.


1-2 hónap múlva viszont talán már el tudja dönteni, hogy mit akar tőled. Már csak azért is, mert ha szeret, nem hagy bizonytalanságban vergődni. Valószínűleg furcsa lesz, hogy eddig párként éltetek, mostantól viszont egy ideig barátkoztok, de hát látott már egyet s mást a világ. Addig talán te is rájössz, hogy mit érdemes máshogy csinálnod, hogy ne legyél neki sok.

2016. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom.igen,jo szempont es sajnos igen,ido kell neki😞
2016. máj. 7. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!