Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
19 évesen még nincs barátnőm, nem merek oda menni a lányokhoz beszélgetni, pedig nagyon sok lánnyal akár az utcán, akár a suliban szemezek, és nagyon szép lányok. Korábban nagyon dagadt voltam, azóta sokat fogytam, de még így sem merek kezdeményezni, pedig nagyon tetszik egy lány. Mit csináljak, hogy kezdjem vele a beszélgetést?

2016. máj. 10. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
enis ien vok 17 évesbe de azer ha odajon egy csaj nemfutok el dadogva:'D
2016. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
önbizalmat szerezz
2016. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én sem szaladok el, ha oda jön hozzám, de megszólítani nem merek. Ha oda jön hozzám, akkor órákat beszélgetek velük.


2#. Önbizalmat? Hogy?

2016. máj. 10. 16:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a poharam az asztalra tehetnéd, ha már ilyen szépen megkérdezted :D

Öhm esetleg változz meg? Egy kicsit? Nem is inkább változáss, hanem fejlődés :D VAlami jobbá :D De nehogy elmenj WOW-ozni h xp kell a fejlődéshez :D egyszerűen, csak légy laza és vicces :D És kedves és jófej és akkor mindenki szeretni fog :D

17F

2016. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!