Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek szivet teszek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek szivet teszek a képére, akkor azt látják az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Egy lánynak akarok olyan szivet tenni, de nem szeretném ha az ismerőseim is lássák. Ezt is ugyanugy jelzi mintha lájkoltam volna valamit? Ha igen, hogy tudom kikapcsolni?

2016. máj. 12. 01:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Facebookról van szó, bocsi lemaradt!
2016. máj. 12. 01:35
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. A lájkok mellett kijelzi azt is, hogy ki "imádolta" stb.
2016. máj. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nem hinném, hogy ezt ki lehet kapcsolni. :/
2016. máj. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tegyél nyugodtan, nem szégyen.
2016. máj. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kikapcsolni nem lehet, és ha ránéznek a lájk listra akkor ugye a nevek mellett ott van a kis ikon is. Esetedben a szív lenne. De amúgy meg mit foglalkozol azzal ha az ismerőseid látják? Telibe xard, ahogy valószínű ők is teszik, hogy szivezted e vagy sem.
2016. máj. 12. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! De én arra vagyok kivancsi, hogy az ismerosok idővonalán jelzi?
2016. máj. 12. 07:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelzi. Írtam. Ha ismerősei annak is akit szivezel és rákattintanak listázza a neveket meg ki mit adott a képre! De mit foglalkozol vele?
2016. máj. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jól van. Köszi! Nem értek a FaceBook-hoz. Csak a család zavar ha látja. Nincs kedvem a kérdéseikhez...
2016. máj. 12. 08:44
 9/11 s55 válasza:
Ha arra gondolsz, hogy a hírvonalába megjelenik-e, hogy xy reagált egy bejegyzésre, akkor az attól függ. Ha sok más hírrel megtelik nekik az idővonaluk, akkor valószínűleg nem jelzi (általában ez a helyzet)
2016. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

baker amugy pl egy smyleit a gép és a teló máshogy ad ki:'D

szoval eböl lehet felreertes is:DD

2016. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!