Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nem akarok senkine...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem akarok senkinek se rosszat! Elmesélem a történetet. Bővebben lent. Olvasd el kerlek

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm báttyába szerettem bele 5 hónapja csak ő kell nekem. Mindig rá gondolok. Borzasztoan szeretem. Más mint a többi. De egy baj van. Neki van barátnője több mint fél éve együtt vannak. De a csaj az unokatestvere és egy nagy r_banc is. Ezeregy fiuval volt mar. Sokszor volt ugy h szakitanak de a csaj vissza konyorogte magat. Ezalatt az 5 honap alatt eleg sokat szenvedtem miatta. Folyton azt latni hogy egyutt vannak szeretik egymast stb.. Tudom h nagy l_tyo vagyok h szetakarom oket szedni de ha egyszer a csaj vsak kihasznalja es itt lennek neki en aki tenyleg szeretne ot. De erre meg egy lapattal ratesz az hogy erdeklodik irantam. Ugye a baratnom tesoja igy szoktam rolam beszelni.. Mondta mar neki h szep vagyok kedves aranyos. Aztan mikor a baratnojet olelgette engem bamult kozben :/ !!! Volt h egeszen hajnalig fent volt mert velem beszelgetett facebookon masnap pedig 5 kor kelt. Es utana azt mondta a baratnomnek hogy mar almos volt csak miattam maradt fent mert jol elbeszelgettunk.. Ebbol az a lenyeg hogy szerintem erdeklodik irantam csak ott a baratnoje. De most 2 hete elkezdtem beszelgetni a legjobb haverjaval. Haveri szinten persze. De o elkezdett tobbet erezni. Es en is nagyon megkedveltem. Midnenki azt mondja h jarnak vele. Mert jo pasi es nagyon kedves. Nem kene elszalasztanom. De megis hogy jarjak vele hisz en a legjobb baratjat szeretem :/ ha osszejonnek a gyerekkel szakitanank es utana meg a legjob haverjaval jarnek az milyen lenne mar ?:/ es meghozza szomszedok is.. Aztan most meg azbis kiderult h a fiu akit szeretem annak az occse is belem szeretett.. Aki nekem szinte olyan mintha az ocsem lenne! (((Tudom nagyon hosszu meg lehet erthetetlen is de segitsetek ti mit gondoltok ? 3 napja nem alszok mert csak ezekre gondolok. Ha kivanvai vagy meg valamire irj! Csak kerlek segitsetek!)))

2016. máj. 16. 10:06
 1/4 anonim válasza:
100%
Én már ott elakadtam, hogy a srác az unokatesójával jár. Ez nem igazán normális...
2016. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ird fel 3 papírra a 3 fiu nevet, és igy oszlopban egymás alá azt írd ami tetszik benne, egy másik oszlopban ami kevésbé, ami taszit. es a végén, a válasz az asztalon hever majd, amelyiknem a legtöbb jó: azt választod. még ha ennyire zavaros, többet ér, ha hagyod pihenni a dolgot, időt adsz magadnak, neked ez segített. nem kell kapkodni, van időd, és rajtad áll a választás. de a legfiatalabbak en nme járnèk.
2016. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andicika ***** válasza:

Én úgy vagyok az ilyennel, hogy ha az elsőt igazán szeretted volna,nm szerettél volna bele a másodikba. Szerintem az "öcsivel" ne gyere össze, legyen egy barátod akivel megtudsz osztani ezt azt, viszont a pletyka nem mindig igaz,lehet h nem is szerelmes csk vki félreértette,vagy direkt csinálja ezt veled.

Az viszont engem is kiakaszt hogy az unokatestvérével jött össze...16/L

2016. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Figyu! Kit szeretsz? Már mondtad, a bátyát...miért jönnél össze mással?

Ha szereted vársz rá, ha meg nem gyere össze a haverjával, ennyi.

2016. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!