Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az elöbb sok visszajelzést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Devivi kérdése:

Az elöbb sok visszajelzést kaptam, hogy hiányosan jellemeztem magamat. Szóval! Kezdjük! , , Fiúk! Nektek bejön egy ilyen lány? "

Figyelt kérdés

162cm 52kg és 14 éves vagyok. Hátig érő, szőkésbarna hajam van és zöldesbarna szemem. Hobbim : lovaglás, kézilabda, röplabda, tánc.

Focizni is szivesen beállok de nem hobbi szinten csinálom.

Szabadidőmben szívesen kint vagyok az udvaron és sétálok, most a Francia nyelvet kezdtem tanulni. Szabadidőmben imádok még sportolni!

Imádom az állatokat! A divatot is szeretem de nem vagyok az a lány aki, állandóan a legujjab cuccokban flangázik. Én szívesen elvagyok a fiús cuccokban is.

Belsőm: kedves megértő egyéniségnek tartom magam. Szeretek segíteni embereken még ha reménytelen akkor is. Türelmetlen vagyok és néha eldurran az agyam. Ezek a rosz tulajdonságaim. Szinén rosz tulajdonság hogy, nem mindig de általában belekötök mások dolgába...


Szóval ez vagyok én.

[link]


2016. máj. 17. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek alapján még mindig elég lehetetlen megmondani, hogy bejössz-e vagy sem.

Külsőre oké vagy, de nekem nagyon kislánynak tűnsz még. :D

16/F

2016. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez elég egyoldalú leírásnak sikeredett szerintem.

Külső alapján szerintem oké vagy, ahogy a képet elnéztem. Talán egy kis smink feldobná. Nem azt mondom, hogy kezdj el Lady Gaga sminkben parádézni, de szerintem egy kis szájfény és szempillaspirál nem ártana, valamint a szemöldököddel is kezdj valamit. Leírás alapján teljesen rendben vagy, sportos, egyéniség. Minden fiú álma. A rossz tulajdonságaid általánosak, a legtöbb emberben megvannak. Ne legyél sértődékeny, és csak azzal foglalkozz, ami rád tartozik (nem összekeverendő az önzéssel, bár nem hiszem, hogy az lennél). Ha ezekre odafigyelsz, sokat mosolyogsz, és elfogadod önmagad, akkor majdhogynem tökéletes leszel.

Hajrá! :)

22/l

2016. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. máj. 17. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szép vagy, nekem tetszel :)
2016. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14 evesen ne ezzel foglalkozz meg...raersz ezzel. Sokat fogsz meg valtozni kulsore es belsore is
2016. máj. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!