Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fruzs33 kérdése:

Van egy fiú, aki nagyon tetszik. (többit lent, picit hosszú történet lesz. ) Szerelmes lehetek?

Figyelt kérdés

Mint a fentiekben említettem,nagyon tetszik a srác. Eléggé ritkán találkozunk. De amikor találkozunk,akkor pillangókat érzek a gyomromban. Tegnap megtanított ismételten billiárdozni.Nagyon jól éreztem magam a társaságában. Feljött hozzánk,mert most apámmal töltöm a hétvégémet.Elég közel kerültünk egymáshoz. Ölelgetett,és állandóan pici lánynak hívott.Szerintem nagyon aranyos srác. Ő is dobozok,mint ahogy én is. Ez már pozitívum.Azt hiszem megszerettem,mert most nagyon hiányzik.

Nem tudom mit tegyek,kérlek segítsetek!

Én 16/L, Ő 21/F



2016. máj. 22. 03:36
 1/5 A kérdező kommentje:

Tehát ő is dohányzik.

Nem tudom, hogy ő érez -e valamit irántam.

2016. máj. 22. 03:40
 2/5 anonim válasza:
100%

Neked tetszik, a pasiknál meg ilyenről nem igazán lehet nyilatkozni, mert sokszor játszanak, de ahogy leírtad, lehet, hogy tetszel neki, de ezt csak több találkozással és beszélgetéssel lehet kideríteni.

Hát, amit tehetsz, hogy beszélgettek, találkozgattok, és majd az idő eldönti

2016. máj. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Yurushi felhasználó!

Köszönöm szépen a videód , megnéztem.

Válaszolnék néhány félreértésre:

1)Apám tudott róla,többen voltunk,

2)Ma beszélgettem vele,és azt hiszem kezdek nála talán egy picit alakulni

3)szerintem nem teszek/tettem semmi rosszat.

2016. máj. 23. 06:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretném ha naivan bíznál benne. De a te életed.
2016. máj. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!