Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek ilyen? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen? Mit tegyek hogy ki verjem a fejemből?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes voltam/vagyok?...

Nos amikor szerelmes lettem belé semmi nem volt. Ismertem már egy jó ideje, de nem sokat beszéltünk. Úgy fél évre rá öszejöttünk de két hónap múlva szakítottam, mert nagyon rosszul bánt velem... Le se sz@rt, illetve csúfolt, megalázot és hazudott... Szóval nagyon megbántott, és vége lett.

A sztori nem túl lényeges, inkább azért mondtam el hogy érthetõ legyen amirõl amúgy a kérdés szól.


Szóval.. Még mindig úgy érzem sserelmes vagyok... De nem abba aki rosszul bánt velem. Hanem abba akit akkor láttam benne, mielõt még közelebrõl is megismertem volta... Vagyis szerelmes vagyok valakibe aki nem létezik.

Mikor megismertem kiábrándultam belõle, de azt akibe szerelmes lettem, amikor még nem tudtam annyi mindent róla és nem tudtam hogy milyen is, azt valahogy még mindig szetetem...

És nagyon idegesítõ hogy hogy lehetek ilyen béna :S


Volt már valakivel ilyen? Hogy szerelmes valakiba aki nem létezik vagy már nem létezik, megváltozot?

Hogyan tudnám teljesen elfelejteni azt amit akkor éreztem iránta, az az ember iránt?



2016. máj. 26. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyi, ez iszonyú nehéz. Sajnos én is olyasvalakibe vagyok szerelmes, akivel tudom, hogy soha semmi nem lehet. :( És emiatt szörnyű dolgok fordulnak meg néha a fejemben. Nem tudom, hogy el tudom-e felejteni valaha, főleg azért, mert tényleg nagyon egyezik a gondolkodásunk, csak van egy dolog, ami miatt nem jöhet össze.
2016. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Probálj negondolni rá amikor eszedbe jut gondolj arra hogy hogy bánt veled szerinted akkor megérdemel akibe szerelmes lettél lehet nem is létezett csak jó pofizott és utánna megmutatta az arcát ne gondolj rá habár nem könnyű de nem érdemli meg
2016. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam/vagyok. 2 év után mutatta ki a bartánőm a foga fehérjét. Szét is mentünk.

Viszont még mindig szerelmes vagyok belé.

Szar az ilyen.

Elfelejteni? Nem volt nagy kapcsolatotok szóval szerintem majd idővel könnyeben eltudod felejteni. Igazából az ilyen dolgokra csak az idő a gyógyír...

Örökre sosem fogod elfelejteni..csak egy idő után nem fog fájni visszagondolni rá.

2016. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinem a válaszokat!

Sajnálom, 1-es :(

Köszi, kettes :) igaz.


Hármas: Sajnálom.

Hát ja, igazad van.

Nekem ez volt az elsõ 'kapcsolatom' és most nagyon félek minden ilyentõl, pedig már vagy 4-5 hónapja vége.

Jó lesz majd az az idõ... Kivárom :)

Sok szerencséd neked is!



Mindenkinek ment a zölt.

2016. máj. 27. 13:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? (lehet hogy fontos hogy segíthessek)
2018. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, de sajnos én voltam a srác. Első kapcsolatom volt és nem vettem észre hogy mit csinálok. Nem tettem meg érte azt amit egy nő megérdemel. Pedig én olyan voltam akibe először beleszeretett, csak túlzottan zavarban voltam. Nagy hibám volt például hogy sosem csókoltam meg, pedig látszott hogy akarja. Közel egy éve szakítottunk. Szerintem beszélj vele újra, lehet hogy már észrevette a hibáit akárcsak én 14/F
2018. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2018. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!