Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, és bár régen elképzelni sem tudtam volna, hogy egy ilyen fiúba legyek szerelmes, mégis megtörtént... Jók a viccei, aranyos, illedelmes, erős, gyors, és intelligens. Tehát belsőre számomra a megtestesül tökély, külsőre pedig... Hát külsőre annyira nem jön be.

Na és ez a fiú eddig sosem akart velem járni, nem is nagyon tetszettem neki, viszont kb. öt hónapja udvarol nekem. *.*


Alapesetben tutira járnék vele, ám ez a tinisztori még egy lánnyal meg van spékelve. Ugyanis az egyik legjobb barátnőm, aki már többször is járt ezzel a fiúval, megint nagyon szerelmes belé. Nem lenne neki jó érzés, ha a szeme előtt járnék élete szerelmével, de tényleg nagyon imádom azt a fiút.


Mit tegyek? Járjak vele, vagy ne?


2016. máj. 29. 19:05
 1/3 anonim válasza:
Hagyd a francba
2016. máj. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd, a fiúk jönnek mennek, ne akarj emiatt eltávolodni a barátnődtől. Viszont ha úgy érzed, hogy megtudnád beszélni ezt a barátnőddel, akkor ülj le vele és beszéld át vele mit érzel a fiú iránt, hátha jól sül el a dolog. :)
2016. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem mondj le a fiúról... Ha barátnőd még mindig szereti akkor hagyd a fenébe az egészet. Nem éri meg összebalhézni egy fiú miatt sem. Vagy ha meg tudod a barátnőddel beszélni akkor talán mehet, de az rosszul esne úgy is a lánynak. Szerintem hagyd... Szorult helyzetben vagy:/
2016. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!