Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek a lányoktól. Mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a lányoktól. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy ciki, de 20 évesen még nem volt barátnőm, és félek a lányoktól. Vagyis nem, hanem félek velük ismerkedni komolyabb "szinteken". Van rengeteg lány barátom, de olyan, hogy barátnő, úgy nem merek feléjük közeledni. Félek az elutasítástól. Kb 3-4 lánynál próbálkoztam, azok kikosaraztak, de volt egy pár lány, akire csak utólag eszméltem, hogy tetszem nekik, vagy akár össze is jöhetnénk.


Hogy hívjam el a lányokat, hogy kezdjek velük ismerkedni (természetesen a szia után), miről beszélgessünk..... Mit kell csinálni, hogy ne a barát zónába kerüljek?



2016. jún. 1. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs baj a barát zónával, egyszerűen csak beszélgess velük, hívd el őket (egyszerre csak egyet ajánlatos) és majd alakul.
2016. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért félsz? Megvertek talán?
2016. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Járj utána mi kell a nőknek, meg hogy vajon miért kosaraztak ki. Változtass azon.
2016. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tényleg nem értem miért félsz a mai nőktöl igazából már bizonyítani sem kell igazán a legtöbbnek elég ,ha elhívod valahova amivel ő jár jól. Elviszed valahova szórakozni majd megdugod, és kb ennyi egy kapcsolat mostanában..szóval ne képzelj bele túlsokat szerintem...2 évvel ezelött még lett volna félni okod most egy van ne legyél vele túlsokáig!:D kb...

Gondolom nem az igazit keresed , mert akkor természetesen teljesen más a helyzet. Egyébként mivel szúz vagy nehogy azt hidd valamennyivel is külömbözöl a többi férfitól a nem szűz férfi is csak lyúkra játszik az, hogy először b**kodsz azon meg nem kell megijedni nevetni egyet aztán kész..nyugodjál meg fogsz szerencsétlenkedni máskor is:D szóval erről ennyit nem nagy dolog az egész..tényleg vedd teljesen természetes dolognak az egészet mond a csajnak ami jól esik..mit tudom én az első csajommal pl egy számitógépes játékról beszéltem, mert leszartam a csajt:D mármint a megismerkedés pillanatában attól ,hogy nő még ő is csak egy szaros ember.

2016. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

"Félek a lányoktól. Mit csináljak?"

Tanuld meg a patrónus bűbájt, az mindig segít. Aztán fuss!

2016. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó!----> GRATULÁLOK!!!! Jár a keksz ;)
2016. jún. 1. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyesfajta félelem leginkább a visszautasításnak, a "pofára esésének" szól. A leküzdésének a legegyszerűbb módja, ha fogsz egy darab papírt, és leírod, hogy szerinted mi fog történni akkor, ha kosarat kapsz.
2016. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hajjajj, az lesz majd a komoly dilemma, ha a pszichológus néni is nőből van!

bemenjek? ne menjek? bemenjek? ne menjek?......

2016. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

06-1 14:17 válaszadó.

Pontosan milyen videó játékról is volt az a bizonyos téma??

2016. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!