Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne egy fontos kérdésem!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patrik56 kérdése:

Lenne egy fontos kérdésem! Van egy lány akit szeretek más fél éve vagyunk együtt. Eddig minden jól ment mindent el mondott stb. De egy ideje alig foglalkozik velem. Sokan mondták szakítsak vele. De nem bírom meg tenni. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2016. jún. 2. 20:24
 1/8 anonim válasza:
Megbeszélném vele, hogy mit gondolok aztán ha nem változtat akkor hagynám
2016. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megbeszélném vele. Mondd el ugyanazt amit a kérdésedben leírtál, aztán kérdezd meg h ez miért van meg h tudnátok e változtatni mert ez téged zavar.
2016. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na igen...Meg beszéltem már vele,azt mondta szeret így szeret úgy és hogy változtat holnapra ugyan úgy le szart.
2016. jún. 2. 20:32
 4/8 anonim válasza:

Hát akkor döntsd el, hogy neked ez megéri vagy sem. Ha nem akkor tudod mit kell tenned, még ha nagyon fáj is.


Első voltam.

2016. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor azt is kérdezd meg, h miért van az h továbbra is leszar, és h mondja el őszintén h neki egyáltalán még jó e ez a kapcsolat...mert lehet h szeret de már nem élvezi h együtt van veled
2016. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem..Már volt hogy szakítottunk ugyan ezért. Csak...iszonyatosan rossz volt mikor egy másik fiúval láttam 2 hét múlva...Én nem birok rá haragudni..
2016. jún. 2. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Utálni fogsz, de az élet ilyen.

Részemről ha nem megy nem erőltetem.

2016. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tarts be neki egy kicsit: ha kér valamit, ne tedd meg, ne akarj találkozni, várd meg, hogy ő hívjon, stb.

Túlságosan elkényelmesedett, mert tudja, hogy nagyon szereted, és nem hagynád ott.

Mit jelent az, hogy nem foglalkozik veled?

2016. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!