Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Ha egy lány vallja be nektek,hogy tetszetek neki,az pozitív dolog számotokra?

Ha nektek is tetszik a lány és már közel vagytok ahhoz,hogy bevalljátok neki,de ő erről nem tud és így inkább ő lép,még ha nehéz is számára.

Nektek ez megkönnyebbülés lenne?Illetve akkor is,ha ti már szándékoztatok beszélni vele erről,és helyettetek ezt a lány teszi meg?Utána rossz érzés fog el benneteket,vagy inkább örültök neki?

Köszi előre is a válaszokat!! :)



2016. jún. 7. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Először bexarnék, aztán meg örülnék és elmondanám, hogy én is hasonlóan érzek :).

17F

2016. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
szerintem nyugodtan kimondhatja a lány is... vannak fiúk, akik nehezen szánják el magukat, akár a csalódás miatt is ilyen vallomásra...holott nyilván nagyon szeretne járni a lánnyal... úgyhogy tényleg léphet a lány, én ezt gondolom :)
2016. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 likebike ***** válasza:
A volt barátnőmmel volt így,de én határozottabb vagyok és amikor elmondta,hogy bejövök neki,válaszoltam mosolyogva,hogy nekem is,akkor a karjaimba borult.Sajnos ez már elmúlt,de még ha belül szétizgulom magam,természetes módon válaszolok.
2016. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 likebike ***** válasza:
És igen,pozitív,mert lát,hogy bátor,mer kezdeményezni.
2016. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 likebike ***** válasza:
*látom
2016. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
34%
Általàban ha megtetszik 1 lány én kiketdek vele. De ha a lány kezdeményez az nem rossz dolog viszont légy körültekinzõ nehogy a srác azt higgye hogy szex van a dologban mert könnyü préda vagy.
2016. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

NE te tedd meg az első lépést! Az a fiú dolga! Hagyd már meg neki ezt a fajta örömöt és sikerélményt számára!


LÉGY VÉGRE IGAZI NŐ!


(Amelyik erre is képtelen, holott állítólag tetszel neki, az hidd el életképtelen!)

2016. jún. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az összes olyan barátnőmet aki kezdeményezett ri*nak tekintettem az első pillanatól kezdve, és kb úgy is bántam vele. Mindenképpen kellemes persze az ingyen cucc mindig jó, de semmi különleges nincs benne..semmi maradandó olyan mintha kapnál egy jó cipőt valakitól aztán megunod , és kidobod. Személy szerint én ilyen nőkkel már nem nagyon szeretek ismerkedni..megharcolni ha nem is kicsit mindenképp kéne a férfinak , mert semmi becsületed nem lesz , és ez most teljesen komoly magamból indulok ki, és a többi srác is ilyen 23/f
2016. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!