Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szerintetek tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek tetszem neki? Vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam. Eléggé tetszik nekem, szóval nagyon vigyorogtam, amikor megkérdezte, hogy ülhet-e mellém az egyik órán. Azon az órán épp dolgozatot írtunk, és nem egy ember megjegyezte már, hogy milyen jól puskázok a legelső padban, majdnem a tanári asztal mellet. Szóval mellém ült és én ugye segítettem neki a dolgozatnál, mert mondhatni rajtam múlt az évvégi kettese. Természetesen meg is köszönte. Miután befejeztük a dolgozatot és vége lett az órának, megkérdezte, hogy maradhat-e a következőn is mellettem. Nyilván igent mondtam. Ez az óra mindig laza szokott lenni, nem szól rád a tanár, ha beszélgetsz vagy telefonozol, ezért - nevezzük el szegényt - L. többször is megkérdezte, hogy hogy állok a fiúkkal. Mondom sehogy, mindegyik nyomorék. Erre egy szép 'kapdbe' volt a válasza. Utána a témában maradva megkérdezte, hogy 'olyan ember sem tetszik, aki kocsogösködni szokott veled?' Erre egy nem választ adtam. Kicsivel később megmutatott a telefonján egy játékot, amivel játszanom kellett és fegyvereket gyűjteni vagymi és ha egy arany valamit gyűjtesz be az jó. Szóval ebben nem vagyok biztos, de mintha azt mondta volna, hogy 'ha olyan arany lesz, akkor megcsókollak'. Aztán egy csomószor hozzámért. Rajzolt "nekem" a padra egy emberkét egy 'mizu?' szövegbuborékkal. Elmondta, hogy én milyen fæsza gyerek vagyok. Nagyon sokszor hosszan a szemembe nézett, közben néha mosolygott vagy húzogatta a szemöldökét. Nekem az jön le a viselkedéséből, hogy egyrészt keresi a társaságom, másrészt pedig bejövök neki. Nem értek a férfi agyhoz. Barátnőm szerint 'úgy belém van esve, mint vak ló a gödörbe'.

Mindeközben ma elkaptam egy beszélgetést, ahol L. és a padtársam beszélgettek. Padtársam kérdezte L.-től, hogy van-e barátnője (eddig úgy tudtam, hogy nincs). Elmondása szerint már 2 hónapja fűz egy csajt, akit ma elvitt moziba.


Miért csinálta akkor velem azokat a dolgokat? (Nekem meg miért kellett ebbe az idiótába beleszeretnem?)


15/L.



2016. jún. 7. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valóban egy másik lánnyal volt programja és őt "puhítja", akkor nincs értelme ezen a srácon törni magad. Viszont ha téves ez az infó, akkor könnyen elképzelhető, hogy feléd szeretne közeledni. Először próbáld meg kideríteni, hogy mi a helyzet a másik lánnyal.
2016. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Semmi infót nem tudok a másik csajról. Azt sem, hogy ki az.

Ma is félreérthető dolgokat csinált. Tesin kérdezte, hogy összekötheti-e a hajam, de utána mondta, hogy csak viccelt. Aztán később odajött hozzám, kezében egy ruhafogassal(?) és az akasztójával birizgálta a nyakamat, és én ugye háttal ültem neki, szóval ami előrelógott hajam azt hátratette vele, utána fésülgette is és miután ezt befejezte, azt mondta vigyorogva rám, hogy 'levetkőztetlek'. Én meg csak így 'aha oké gyere'.

Teljesen össze vagyok zavarodva.

2016. jún. 8. 17:17
 3/3 anonim válasza:
Később lett belőle valami?
2023. márc. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!