Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy bírjam ki, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki, hogy nem látom egész nyáron?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az olytályban, akibe szerelmes vagyok. Nem az a tipikus "szerelem első látásra", kb. A második hét óta. Idén jött az osztályba. Nem léptem semmit, abban sem vagyok biztos hogy ő is szerelmes belém. Azt tudom, hogy nagyjából merre lakik. Hetedikesek vagyunk.

2016. jún. 13. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tervezzetek osztályos programot akkor nem feltűnő hogy csak őt akarod látni. Menyetek el kirándulni vagy strandra. Akár őt is elhívhatod valahova.
2016. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Irj ra, beszelgessetek! Rovid az elet,használj ki minden lehetoseget! Ha nem jon ossze vele semmi akkor sincs problema, nem ő az egyetlen fiu a vilagon. Nem kell egybol randira hivni legalabb beszelgess vele, ha lehet ne sulis temaban, mert az hamar kifulladhat :D
2016. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És mi akadályoz meg abban hogy barátkozni kezdj vele? Nem kell rögtön rárontani hogy "beléd vagyok esve"... csak ismerkedj, írj neki fészbúkon vagy akármi.
2016. jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is ugyan igy vagyok vele... Csak mi haverok vagyunk elvileg...azaz szerintem bejövök neki, csak hát félunk...
2016. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Bar en 10.-be jarok. (elozo)
2016. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszi! A többieknek is, csak az a baj hogy nincs facebookja. :D Ment a zöld kéz mindenkinek!
2016. jún. 13. 15:23
 7/7 anonim válasza:
Es ha most meg hogy nem kezdodott el a nyar megbeszelitek hogy majd mikor talalkoztok es hogy hol?
2016. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!