Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a 14 éves kór...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 14 éves kór elég egy hosszan tartó KOMOLY párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy még 12-13 évesen volt egy barátnőm, akivel jártunk olyan 2-3 hónapot, de nem volt olyan "tinis", hanem csak fogtuk egymás kezét, meg ilyenek. (Csók nem volt) Azóta eltelt másfél év és újra megtetszett nekem a lány. Nagyon kedves és rendes lány. Nem a mai "naponta töbször cserélnek pasit, mint bugyit" fajta lány. Ezért két kérdéssel fordulnék hozzátok: Szerintetek milyen dumával probáljam elhívni randizni? Esetleg van-e esélyem nála még? Hogy van esélyem ezt azért kérdem, mert miután szakítottunk utána ő még engem mindig szeretett. Én akkor nagyon sokat beszélgettem más lányokkal és látszott, hogy őt ez nagyon bántja, ezért elkezdtem flegma lenni így elértem azt, hogy kiszeressen belőlem. Most újból nagyon jóba lettünk.

#párkapcsolat #14 éves fiú vagyok
2016. jún. 14. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
a 14 éves "kór" már elegendő ahhoz, hogy normális, komoly kapcsolatot létesítsen a két fél, ami akár évekig is tarthat. A te eseted eléggé kacifántos, az írásod tartalma és stílusa alapján én még nem gondolom, hogy annyira éretten tudnád kezelni a dolgokat, de ha látsz rá esélyt, akkor nyugodtan próbálkozz be nála.
2016. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet furán fog hangzani, de nagyon értelmes ember vagyok, csak írásban sohase tudtam valami jól fogalmazni. Szín ötös vagyok mindenből kivéve magyarból. A barátaimnak én szoktam tanácsokat adni a szerelmi esetekbe, csak sajnos magamnak nem valami jól tudok adni.
2016. jún. 14. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég, ez a legalsó határ véleményem szerint. :)
2016. jún. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni próbálkozhatsz, de te magad írtad le, hogy szándékosan flegmán viselkedtél vele. Ezek után ne csodálkozz, ha már nem érdeklődik irántad.
2016. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!