Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik vagy félre értettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik vagy félre értettem?

Figyelt kérdés

Jár az osztályomba egy gyönyörű lány aki tetszik…imádom a mosolyát és a kacaját.

Fél év óta elég jól kijöttünk egymással,gyakran beszélünk,kerestük egymás társaságát,mindig volt közös témánk..

Azonban azt vettem észre az utolsó pár hónapban,hogy ha valami vicces dolog van nem a mellette ülő barátnőjére hanem rám néz vagy csak úgy órán felém pillant..ha a barátnőivel beszélgetnek és én arra járok gyakran oda hív beszélgetni.

Mostanában egyre több alakalom volt,hogy csak ketten voltunk amit én speciel nagyon élveztem és szerintem ő is jól érzi magát mert gyakran veszem észre,hogy rám dől vagy csak úgy közel,mellém kerül..

Volt egy hét amikor megsérült a karja edzésen és haza kísértem ahol szintén sokat tudtunk beszélgeti.

Elején nem akartam elhinni,hogy ez azt jelentheti,hogy ő is kedvel vagy,hogy én is tetszem neki.

A kételyt az adta,hogy Facen is rengeteget beszélünk és van amikor látja,de nem válaszol vagy késve és volt pár nap,hogy nem írtam neki (azt gondoltam ilyenkor ezért nem válaszol mert nem akar velem beszélni)..de aztán a füllembe jutott,hogy mondta egyik barátnőjének,hogy mennyire rossz volt,hogy nem írtam neki és azt hitte ő tett valamit..de azóta minden rendben.

De sajnos ezt csak így év vége felé alakult ki vagy bontakozott ki..és félek a nyáron ennek vége lesz vagy ha nem is akkor sokat romlik mert szerintem nem lesz rá sok alkalmunk,hogy találkozzunk és mégkevesebb,hogy kettesben legyünk.

Gondolkoztam azon is,hogy mi lenne ha majd nyáron elhívnám valahova,hogy kettesben ellegyünk,de mi van ha félre értettem a jeleket és mindent elrontanék?

Barátom szerint évzáró után csókoljam meg és akkor nyilvánvaló lesz minden..azonban ezt rögtön leszavaztam és elküldtem a búsba..

Szerintettek mit kéne tennem?

Vagy fent áll az esélye,hogy félre értettem?



#barátság+
2016. jún. 15. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, szerintem hívd el randira. Eléggé sok esélyt látok rá hogy nagyon jól süljön el a dolog.
2016. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CakeByTheOceanFan válasza:

#1 kívántál 15:15kor??

Am kérdező, szerintem is próbáld meg elhívni, de nehogy megcsókold, azt valószínűleg nem értékelné...sok sikert! :) 14/l

2016. jún. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy hiányozni fog a nyáron, és találkozhatnátok. Beszélj meg vele egy programot. A csokot mindenkeppen hanyagold. Mar tortent ilyen velem, es vegtelenul zavarba ejtett. Erj hozza, mikozben beszelgettek. Mosolyogj ra, azt minden lany imadja. Probald meg azt elerni, hogy egesz nyaron rajtad gondolkodjon 17/l
2016. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!